Arena’da Vayne
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 56.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 51,5 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 19,1 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,44
- Seçilme maçların
- 13,6 %
- Yasaklanma
- 31,6 %
- Oyun
- 586
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 19,1 % 112 oyun
- 2. sıra 15,5 % 91 oyun
- 3. sıra 16,9 % 99 oyun
- 4. sıra 15,9 % 93 oyun
- 5. sıra 15,5 % 91 oyun
- 6. sıra 17,1 % 100 oyun
Vayne için güçlendirmeler
648 Vayne oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Vayne oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Altın | 206 | 31,8 % | 59,2 % | 22,3 % | 3,16 | |
| Prizmatik | 162 | 25,0 % | 73,5 % | 30,9 % | 2,64 | |
| Altın | 143 | 22,1 % | 50,3 % | 20,3 % | 3,41 | |
| Prizmatik | 132 | 20,4 % | 67,4 % | 32,6 % | 2,69 | |
| Güçlendirme #1328Diğer | Diğer | 131 | 20,2 % | 54,2 % | 19,1 % | 3,40 |
| Prizmatik | 121 | 18,7 % | 57,9 % | 25,6 % | 3,16 | |
| Gümüş | 91 | 14,0 % | 46,2 % | 17,6 % | 3,65 | |
| Prizmatik | 72 | 11,1 % | 65,3 % | 23,6 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 69 | 10,6 % | 65,2 % | 29,0 % | 2,90 | |
| Altın | 67 | 10,3 % | 56,7 % | 26,9 % | 3,12 | |
| Gümüş | 66 | 10,2 % | 54,5 % | 30,3 % | 3,12 | |
| Gümüş | 56 | 8,6 % | 41,1 % | 17,9 % | 3,70 | |
| Altın | 53 | 8,2 % | 52,8 % | 18,9 % | 3,43 | |
| Altın | 50 | 7,7 % | 44,0 % | 14,0 % | 3,56 | |
| Gümüş | 46 | 7,1 % | 56,5 % | 23,9 % | 3,11 | |
| Prizmatik | 46 | 7,1 % | 52,2 % | 13,0 % | 3,41 | |
| Prizmatik | 35 | 5,4 % | 54,3 % | 22,9 % | 3,46 | |
| Altın | 32 | 4,9 % | 50,0 % | 18,8 % | 3,44 | |
| Altın | 32 | 4,9 % | 56,3 % | 21,9 % | 3,13 | |
| Prizmatik | 28 | 4,3 % | 53,6 % | 25,0 % | 3,39 | |
| Prizmatik | 28 | 4,3 % | 50,0 % | 7,1 % | 3,57 | |
| Gümüş | 25 | 3,9 % | 76,0 % | 28,0 % | 2,44 | |
| Gümüş | 25 | 3,9 % | 60,0 % | 28,0 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 24 | 3,7 % | 87,5 % | 37,5 % | 2,17 | |
| Güçlendirme #2010Diğer | Diğer | 23 | 3,5 % | 69,6 % | 21,7 % | 2,83 |
| Gümüş | 22 | 3,4 % | 50,0 % | 22,7 % | 3,27 | |
| Gümüş | 21 | 3,2 % | 42,9 % | 9,5 % | 4,14 | |
| Altın | 19 | 2,9 % | 47,4 % | 26,3 % | 3,47 | |
| Prizmatik | 19 | 2,9 % | 63,2 % | 26,3 % | 2,79 | |
| Gümüş | 18 | 2,8 % | 33,3 % | 11,1 % | 4,06 | |
| Altın | 18 | 2,8 % | 44,4 % | 5,6 % | 3,89 | |
| Güçlendirme #1322Diğer | Diğer | 18 | 2,8 % | 77,8 % | 33,3 % | 2,61 |
| Prizmatik | 17 | 2,6 % | 76,5 % | 11,8 % | 3,06 | |
| Gümüş | 16 | 2,5 % | 56,3 % | 12,5 % | 3,81 | |
| Gümüş | 14 | 2,2 % | 78,6 % | 35,7 % | 2,36 | |
| Güçlendirme #1320Diğer | Diğer | 14 | 2,2 % | 50,0 % | 7,1 % | 3,86 |
| Prizmatik | 14 | 2,2 % | 42,9 % | 7,1 % | 3,71 | |
| Gümüş | 13 | 2,0 % | 69,2 % | 38,5 % | 2,69 | |
| Güçlendirme #396Diğer | Diğer | 13 | 2,0 % | 61,5 % | 23,1 % | 3,00 |
| Gümüş | 12 | 1,9 % | 58,3 % | 33,3 % | 3,00 | |
| Gümüş | 12 | 1,9 % | 66,7 % | 25,0 % | 3,33 | |
| Altın | 12 | 1,9 % | 50,0 % | 33,3 % | 3,25 | |
| Altın | 11 | 1,7 % | 72,7 % | 27,3 % | 2,82 | |
| Prizmatik | 11 | 1,7 % | 54,5 % | 18,2 % | 3,27 | |
| Gümüş | 11 | 1,7 % | 63,6 % | 36,4 % | 3,00 | |
| Altın | 11 | 1,7 % | 54,5 % | 18,2 % | 3,27 | |
| Gümüş | 10 | 1,5 % | 70,0 % | 30,0 % | 2,70 | |
| Prizmatik | 10 | 1,5 % | 60,0 % | 10,0 % | 3,70 | |
| Altın | 10 | 1,5 % | 30,0 % | 10,0 % | 3,60 | |
| Gümüş | 10 | 1,5 % | 50,0 % | 30,0 % | 3,60 | |
| Altın | 10 | 1,5 % | 50,0 % | 20,0 % | 3,10 | |
| Altın | 9 | 1,4 % | 66,7 % | 11,1 % | 3,11 | |
| Prizmatik | 9 | 1,4 % | 55,6 % | 33,3 % | 2,67 | |
| Gümüş | 8 | 1,2 % | 25,0 % | 0,0 % | 4,75 | |
| Gümüş | 8 | 1,2 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,25 | |
| Altın | 8 | 1,2 % | 0,0 % | 0,0 % | 5,25 | |
| Güçlendirme #1373Diğer | Diğer | 8 | 1,2 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,50 |
| Prizmatik | 8 | 1,2 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,50 | |
| Güçlendirme #1333Diğer | Diğer | 8 | 1,2 % | 87,5 % | 25,0 % | 2,13 |
| Altın | 8 | 1,2 % | 37,5 % | 0,0 % | 4,38 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Vayne ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Vayne + Cho'Gath+Yone
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 2
- Vayne + Teemo+Singed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Master Yi+Akshan
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Galio+Cho'Gath
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Akshan+Sett
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Ahri+Vex
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Renekton+Kayn
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Malphite+Viktor
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Yunara+K'Sante
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Rumble+Shyvana
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Alistar+Sett
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Trundle+Leona
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Vayne + Zed+Sett
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Aurelion Sol+Rakan
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Xin Zhao+Tryndamere
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Blitzcrank+Ahri
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Braum+Sylas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Vayne + Cho'Gath+Pyke
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.