Arena’da Blitzcrank
Ön izleme Şimdiye kadar 1.825 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier C Tier alan 173 şampiyon içinde 119.
- İlk 3 oranı
- 47,2 %
- Birincilik
- 19,0 %
- Ort. sıra
- 3,52
- Seçilme maçların
- 13,8 %
- Yasaklanma
- 14,2 %
- Oyun
- 252
Sıralamalar (oyunların payı)
- 1. sıra 19,0 % 48 oyun
- 2. sıra 12,3 % 31 oyun
- 3. sıra 15,9 % 40 oyun
- 4. sıra 19,0 % 48 oyun
- 5. sıra 18,3 % 46 oyun
- 6. sıra 15,5 % 39 oyun
Blitzcrank için güçlendirmeler
255 Blitzcrank oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Blitzcrank oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 43 | 16,9 % | 51,2 % | 20,9 % | 3,35 | |
| Prizmatik | 31 | 12,2 % | 58,1 % | 22,6 % | 3,10 | |
| Prizmatik | 31 | 12,2 % | 54,8 % | 25,8 % | 3,26 | |
| Altın | 31 | 12,2 % | 48,4 % | 19,4 % | 3,55 | |
| Prizmatik | 28 | 11,0 % | 57,1 % | 21,4 % | 3,32 | |
| Gümüş | 26 | 10,2 % | 65,4 % | 34,6 % | 2,73 | |
| Gümüş | 25 | 9,8 % | 68,0 % | 32,0 % | 2,88 | |
| Gümüş | 25 | 9,8 % | 48,0 % | 32,0 % | 3,12 | |
| Prizmatik | 22 | 8,6 % | 59,1 % | 22,7 % | 3,18 | |
| Altın | 21 | 8,2 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,67 | |
| Altın | 19 | 7,5 % | 57,9 % | 21,1 % | 3,26 | |
| Altın | 19 | 7,5 % | 47,4 % | 26,3 % | 3,53 | |
| Gümüş | 19 | 7,5 % | 63,2 % | 10,5 % | 3,26 | |
| Altın | 18 | 7,1 % | 66,7 % | 27,8 % | 2,83 | |
| Altın | 15 | 5,9 % | 46,7 % | 13,3 % | 3,73 | |
| Gümüş | 14 | 5,5 % | 50,0 % | 14,3 % | 3,36 | |
| Prizmatik | 13 | 5,1 % | 46,2 % | 15,4 % | 3,92 | |
| Güçlendirme #380Diğer | Diğer | 12 | 4,7 % | 33,3 % | 8,3 % | 4,08 |
| Prizmatik | 12 | 4,7 % | 66,7 % | 25,0 % | 3,00 | |
| Altın | 11 | 4,3 % | 63,6 % | 36,4 % | 2,82 | |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 11 | 4,3 % | 54,5 % | 45,5 % | 2,82 |
| Gümüş | 11 | 4,3 % | 81,8 % | 18,2 % | 2,91 | |
| Prizmatik | 11 | 4,3 % | 72,7 % | 27,3 % | 2,73 | |
| Altın | 10 | 3,9 % | 50,0 % | 10,0 % | 3,70 | |
| Gümüş | 10 | 3,9 % | 70,0 % | 10,0 % | 3,20 | |
| Prizmatik | 10 | 3,9 % | 50,0 % | 30,0 % | 3,20 | |
| Altın | 8 | 3,1 % | 62,5 % | 50,0 % | 2,25 | |
| Güçlendirme #390Diğer | Diğer | 8 | 3,1 % | 25,0 % | 0,0 % | 4,25 |
| Gümüş | 8 | 3,1 % | 37,5 % | 12,5 % | 3,75 | |
| Güçlendirme #2087Diğer | Diğer | 8 | 3,1 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,25 |
| Prizmatik | 8 | 3,1 % | 62,5 % | 25,0 % | 2,88 | |
| Altın | 8 | 3,1 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,63 | |
| Altın | 8 | 3,1 % | 75,0 % | 25,0 % | 3,00 | |
| Altın | 8 | 3,1 % | 37,5 % | 25,0 % | 3,25 | |
| Altın | 8 | 3,1 % | 12,5 % | 0,0 % | 4,50 | |
| Gümüş | 8 | 3,1 % | 62,5 % | 50,0 % | 2,50 | |
| Güçlendirme #2016Diğer | Diğer | 7 | 2,7 % | 42,9 % | 28,6 % | 3,14 |
| Gümüş | 7 | 2,7 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,86 | |
| Altın | 7 | 2,7 % | 42,9 % | 42,9 % | 3,57 | |
| Gümüş | 7 | 2,7 % | 28,6 % | 14,3 % | 4,29 | |
| Gümüş | 7 | 2,7 % | 42,9 % | 0,0 % | 3,57 | |
| Altın | 7 | 2,7 % | 0,0 % | 0,0 % | 4,57 | |
| Gümüş | 7 | 2,7 % | 0,0 % | 0,0 % | 5,14 | |
| Prizmatik | 7 | 2,7 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,86 | |
| Güçlendirme #1344Diğer | Diğer | 7 | 2,7 % | 57,1 % | 28,6 % | 3,00 |
| Altın | 6 | 2,4 % | 66,7 % | 16,7 % | 2,83 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 6 | 2,4 % | 33,3 % | 33,3 % | 3,17 |
| Gümüş | 6 | 2,4 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,67 | |
| Prizmatik | 6 | 2,4 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,83 | |
| Prizmatik | 6 | 2,4 % | 83,3 % | 16,7 % | 2,50 | |
| Gümüş | 6 | 2,4 % | 83,3 % | 33,3 % | 2,50 | |
| Altın | 6 | 2,4 % | 50,0 % | 33,3 % | 3,67 | |
| Prizmatik | 6 | 2,4 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,50 | |
| Altın | 6 | 2,4 % | 33,3 % | 0,0 % | 3,83 | |
| Gümüş | 6 | 2,4 % | 16,7 % | 0,0 % | 4,50 | |
| Güçlendirme #1373Diğer | Diğer | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 40,0 % | 2,60 |
| Altın | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 20,0 % | 2,80 | |
| Altın | 5 | 2,0 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,80 | |
| Gümüş | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 40,0 % | 2,40 | |
| Prizmatik | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,40 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Blitzcrank ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Blitzcrank + Jinx+Ekko
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 2
- Blitzcrank + Sion+Shaco
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.