Arena’da Ahri
Ön izleme Şimdiye kadar 1.825 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 62.
- İlk 3 oranı
- 52,6 %
- Birincilik
- 20,1 %
- Ort. sıra
- 3,36
- Seçilme maçların
- 11,5 %
- Yasaklanma
- 2,7 %
- Oyun
- 209
Sıralamalar (oyunların payı)
- 1. sıra 20,1 % 42 oyun
- 2. sıra 15,3 % 32 oyun
- 3. sıra 17,2 % 36 oyun
- 4. sıra 18,2 % 38 oyun
- 5. sıra 14,4 % 30 oyun
- 6. sıra 14,8 % 31 oyun
Ahri için güçlendirmeler
227 Ahri oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Ahri oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 46 | 20,3 % | 54,3 % | 17,4 % | 3,39 | |
| Altın | 41 | 18,1 % | 53,7 % | 22,0 % | 3,20 | |
| Altın | 39 | 17,2 % | 69,2 % | 33,3 % | 2,87 | |
| Prizmatik | 39 | 17,2 % | 61,5 % | 20,5 % | 3,13 | |
| Altın | 37 | 16,3 % | 48,6 % | 18,9 % | 3,54 | |
| Prizmatik | 32 | 14,1 % | 65,6 % | 34,4 % | 2,75 | |
| Prizmatik | 28 | 12,3 % | 75,0 % | 32,1 % | 2,54 | |
| Gümüş | 26 | 11,5 % | 65,4 % | 26,9 % | 2,92 | |
| Gümüş | 21 | 9,3 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,76 | |
| Prizmatik | 17 | 7,5 % | 70,6 % | 23,5 % | 3,12 | |
| Prizmatik | 17 | 7,5 % | 52,9 % | 23,5 % | 3,00 | |
| Altın | 16 | 7,0 % | 68,8 % | 31,3 % | 2,69 | |
| Altın | 16 | 7,0 % | 62,5 % | 12,5 % | 2,94 | |
| Prizmatik | 13 | 5,7 % | 61,5 % | 23,1 % | 3,08 | |
| Altın | 13 | 5,7 % | 53,8 % | 23,1 % | 3,23 | |
| Gümüş | 12 | 5,3 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,92 | |
| Güçlendirme #2132Diğer | Diğer | 11 | 4,8 % | 63,6 % | 36,4 % | 2,91 |
| Gümüş | 11 | 4,8 % | 54,5 % | 0,0 % | 3,82 | |
| Prizmatik | 9 | 4,0 % | 44,4 % | 11,1 % | 3,33 | |
| Gümüş | 9 | 4,0 % | 77,8 % | 33,3 % | 2,78 | |
| Altın | 9 | 4,0 % | 66,7 % | 22,2 % | 3,11 | |
| Gümüş | 9 | 4,0 % | 77,8 % | 22,2 % | 2,78 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 9 | 4,0 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,56 |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 9 | 4,0 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,11 |
| Altın | 8 | 3,5 % | 62,5 % | 37,5 % | 3,00 | |
| Altın | 8 | 3,5 % | 37,5 % | 0,0 % | 3,88 | |
| Gümüş | 8 | 3,5 % | 75,0 % | 12,5 % | 2,88 | |
| Gümüş | 8 | 3,5 % | 62,5 % | 12,5 % | 3,13 | |
| Gümüş | 8 | 3,5 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 8 | 3,5 % | 25,0 % | 0,0 % | 4,38 | |
| Prizmatik | 7 | 3,1 % | 28,6 % | 0,0 % | 4,00 | |
| Altın | 7 | 3,1 % | 57,1 % | 28,6 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 7 | 3,1 % | 71,4 % | 28,6 % | 2,43 | |
| Altın | 7 | 3,1 % | 28,6 % | 0,0 % | 4,43 | |
| Altın | 7 | 3,1 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,57 | |
| Altın | 7 | 3,1 % | 42,9 % | 14,3 % | 4,00 | |
| Gümüş | 7 | 3,1 % | 85,7 % | 28,6 % | 2,43 | |
| Prizmatik | 6 | 2,6 % | 50,0 % | 0,0 % | 4,00 | |
| Altın | 6 | 2,6 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,83 | |
| Gümüş | 6 | 2,6 % | 33,3 % | 33,3 % | 3,83 | |
| Altın | 6 | 2,6 % | 50,0 % | 33,3 % | 3,33 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 6 | 2,6 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,33 |
| Prizmatik | 6 | 2,6 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,83 | |
| Gümüş | 5 | 2,2 % | 60,0 % | 20,0 % | 2,80 | |
| Gümüş | 5 | 2,2 % | 40,0 % | 20,0 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #374Diğer | Diğer | 5 | 2,2 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,40 |
| Gümüş | 5 | 2,2 % | 20,0 % | 0,0 % | 4,80 | |
| Altın | 5 | 2,2 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,00 | |
| Gümüş | 5 | 2,2 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 5 | 2,2 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,20 | |
| Güçlendirme #2018Diğer | Diğer | 5 | 2,2 % | 100,0 % | 60,0 % | 1,60 |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 5 | 2,2 % | 20,0 % | 0,0 % | 4,20 |
| Prizmatik | 5 | 2,2 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,80 | |
| Gümüş | 5 | 2,2 % | 80,0 % | 20,0 % | 2,60 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Ahri ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Ahri + Fizz+K'Sante
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Ahri + Kai'Sa+Ambessa
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Ahri + Sion+Ezreal
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.