Arena’da Aurelion Sol
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 86.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 50,2 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 19,5 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,46
- Seçilme maçların
- 9,9 %
- Yasaklanma
- 30,1 %
- Oyun
- 426
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 19,5 % 83 oyun
- 2. sıra 14,8 % 63 oyun
- 3. sıra 16,0 % 68 oyun
- 4. sıra 16,0 % 68 oyun
- 5. sıra 17,4 % 74 oyun
- 6. sıra 16,4 % 70 oyun
Aurelion Sol için güçlendirmeler
471 Aurelion Sol oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Aurelion Sol oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 112 | 23,8 % | 62,5 % | 23,2 % | 3,10 | |
| Prizmatik | 85 | 18,0 % | 58,8 % | 23,5 % | 3,15 | |
| Altın | 84 | 17,8 % | 53,6 % | 23,8 % | 3,23 | |
| Altın | 79 | 16,8 % | 43,0 % | 13,9 % | 3,78 | |
| Gümüş | 65 | 13,8 % | 52,3 % | 21,5 % | 3,34 | |
| Gümüş | 62 | 13,2 % | 48,4 % | 17,7 % | 3,35 | |
| Gümüş | 61 | 13,0 % | 49,2 % | 21,3 % | 3,52 | |
| Prizmatik | 56 | 11,9 % | 62,5 % | 21,4 % | 3,16 | |
| Altın | 42 | 8,9 % | 54,8 % | 21,4 % | 3,48 | |
| Prizmatik | 39 | 8,3 % | 51,3 % | 20,5 % | 3,36 | |
| Altın | 38 | 8,1 % | 65,8 % | 23,7 % | 3,00 | |
| Altın | 37 | 7,9 % | 54,1 % | 16,2 % | 3,46 | |
| Gümüş | 36 | 7,6 % | 55,6 % | 11,1 % | 3,50 | |
| Gümüş | 35 | 7,4 % | 68,6 % | 28,6 % | 2,77 | |
| Prizmatik | 32 | 6,8 % | 59,4 % | 37,5 % | 3,03 | |
| Altın | 32 | 6,8 % | 56,3 % | 21,9 % | 3,16 | |
| Gümüş | 30 | 6,4 % | 50,0 % | 13,3 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 27 | 5,7 % | 37,0 % | 18,5 % | 3,89 | |
| Altın | 26 | 5,5 % | 61,5 % | 26,9 % | 2,96 | |
| Prizmatik | 24 | 5,1 % | 66,7 % | 37,5 % | 2,67 | |
| Prizmatik | 23 | 4,9 % | 65,2 % | 39,1 % | 2,78 | |
| Altın | 22 | 4,7 % | 54,5 % | 9,1 % | 3,45 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 20 | 4,2 % | 65,0 % | 15,0 % | 3,10 |
| Güçlendirme #374Diğer | Diğer | 20 | 4,2 % | 70,0 % | 30,0 % | 2,55 |
| Gümüş | 17 | 3,6 % | 35,3 % | 11,8 % | 4,00 | |
| Prizmatik | 16 | 3,4 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,25 | |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 16 | 3,4 % | 81,3 % | 37,5 % | 2,31 |
| Gümüş | 15 | 3,2 % | 60,0 % | 13,3 % | 3,60 | |
| Altın | 15 | 3,2 % | 60,0 % | 6,7 % | 3,27 | |
| Prizmatik | 14 | 3,0 % | 64,3 % | 7,1 % | 3,29 | |
| Güçlendirme #390Diğer | Diğer | 14 | 3,0 % | 71,4 % | 14,3 % | 2,79 |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 13 | 2,8 % | 53,8 % | 30,8 % | 3,31 |
| Altın | 13 | 2,8 % | 38,5 % | 23,1 % | 3,85 | |
| Gümüş | 12 | 2,5 % | 75,0 % | 16,7 % | 2,67 | |
| Prizmatik | 12 | 2,5 % | 50,0 % | 8,3 % | 3,58 | |
| Prizmatik | 12 | 2,5 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,67 | |
| Prizmatik | 11 | 2,3 % | 81,8 % | 27,3 % | 2,27 | |
| Prizmatik | 11 | 2,3 % | 72,7 % | 36,4 % | 2,55 | |
| Gümüş | 11 | 2,3 % | 54,5 % | 36,4 % | 3,00 | |
| Gümüş | 11 | 2,3 % | 36,4 % | 18,2 % | 3,73 | |
| Altın | 11 | 2,3 % | 36,4 % | 9,1 % | 3,73 | |
| Prizmatik | 11 | 2,3 % | 45,5 % | 9,1 % | 3,91 | |
| Prizmatik | 11 | 2,3 % | 45,5 % | 9,1 % | 3,82 | |
| Güçlendirme #2132Diğer | Diğer | 11 | 2,3 % | 36,4 % | 9,1 % | 4,00 |
| Prizmatik | 11 | 2,3 % | 100,0 % | 36,4 % | 1,82 | |
| Gümüş | 11 | 2,3 % | 45,5 % | 18,2 % | 3,55 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 10 | 2,1 % | 80,0 % | 50,0 % | 2,30 |
| Altın | 10 | 2,1 % | 50,0 % | 40,0 % | 3,20 | |
| Altın | 10 | 2,1 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,80 | |
| Prizmatik | 10 | 2,1 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 10 | 2,1 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,30 | |
| Altın | 10 | 2,1 % | 50,0 % | 20,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 9 | 1,9 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,22 | |
| Altın | 8 | 1,7 % | 75,0 % | 25,0 % | 2,75 | |
| Gümüş | 8 | 1,7 % | 75,0 % | 25,0 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 8 | 1,7 % | 75,0 % | 62,5 % | 1,88 | |
| Prizmatik | 8 | 1,7 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,63 | |
| Güçlendirme #378Diğer | Diğer | 8 | 1,7 % | 62,5 % | 12,5 % | 3,13 |
| Prizmatik | 8 | 1,7 % | 87,5 % | 62,5 % | 1,88 | |
| Altın | 7 | 1,5 % | 57,1 % | 28,6 % | 3,00 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Aurelion Sol ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Aurelion Sol + Karthus+Zed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Aurelion Sol + Zed+Sylas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Ahri+Yone
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Aurelion Sol + Xin Zhao+Kog'Maw
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Aurelion Sol + Nunu & Willump+Singed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Vladimir+Smolder
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Aurelion Sol + Shyvana+Smolder
- Oyun
- 6
- Ort. sıra
- 3,83
- İlk 3
- 6 oyunda 2
- Birincilik
- 6 oyunda 0
- Aurelion Sol + Malphite+Quinn
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Dr. Mundo+Yone
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Leona+Shen
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Caitlyn+Viego
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Aurelion Sol + Cho'Gath+Briar
- Oyun
- 3
- Ort. sıra
- 4,33
- İlk 3
- 3 oyunda 1
- Birincilik
- 3 oyunda 0
- Aurelion Sol + Vayne+Rakan
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.