Arena’da Nunu & Willump
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier C Tier alan 173 şampiyon içinde 125.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 47,4 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 12,8 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,65
- Seçilme maçların
- 7,6 %
- Yasaklanma
- 1,2 %
- Oyun
- 329
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 12,8 % 42 oyun
- 2. sıra 13,1 % 43 oyun
- 3. sıra 21,6 % 71 oyun
- 4. sıra 16,7 % 55 oyun
- 5. sıra 20,7 % 68 oyun
- 6. sıra 15,2 % 50 oyun
Nunu & Willump için güçlendirmeler
345 Nunu & Willump oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Nunu & Willump oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 74 | 21,4 % | 51,4 % | 18,9 % | 3,30 | |
| Altın | 65 | 18,8 % | 55,4 % | 26,2 % | 3,34 | |
| Prizmatik | 50 | 14,5 % | 46,0 % | 18,0 % | 3,62 | |
| Altın | 37 | 10,7 % | 45,9 % | 16,2 % | 3,73 | |
| Altın | 33 | 9,6 % | 30,3 % | 9,1 % | 3,88 | |
| Gümüş | 32 | 9,3 % | 68,8 % | 37,5 % | 2,69 | |
| Altın | 28 | 8,1 % | 64,3 % | 10,7 % | 3,29 | |
| Prizmatik | 27 | 7,8 % | 59,3 % | 3,7 % | 3,37 | |
| Altın | 23 | 6,7 % | 52,2 % | 4,3 % | 3,61 | |
| Gümüş | 22 | 6,4 % | 59,1 % | 22,7 % | 3,23 | |
| Prizmatik | 22 | 6,4 % | 40,9 % | 13,6 % | 4,05 | |
| Prizmatik | 21 | 6,1 % | 57,1 % | 19,0 % | 3,10 | |
| Prizmatik | 21 | 6,1 % | 47,6 % | 0,0 % | 3,90 | |
| Gümüş | 21 | 6,1 % | 42,9 % | 4,8 % | 3,90 | |
| Altın | 20 | 5,8 % | 65,0 % | 25,0 % | 3,15 | |
| Altın | 19 | 5,5 % | 42,1 % | 5,3 % | 4,00 | |
| Gümüş | 19 | 5,5 % | 36,8 % | 5,3 % | 4,16 | |
| Altın | 18 | 5,2 % | 27,8 % | 5,6 % | 4,11 | |
| Gümüş | 17 | 4,9 % | 41,2 % | 5,9 % | 3,88 | |
| Prizmatik | 17 | 4,9 % | 82,4 % | 29,4 % | 2,53 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 17 | 4,9 % | 47,1 % | 5,9 % | 3,71 |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 16 | 4,6 % | 68,8 % | 18,8 % | 2,94 |
| Prizmatik | 16 | 4,6 % | 81,3 % | 37,5 % | 2,44 | |
| Altın | 16 | 4,6 % | 68,8 % | 6,3 % | 3,06 | |
| Altın | 16 | 4,6 % | 37,5 % | 6,3 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #1324Diğer | Diğer | 15 | 4,3 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,40 |
| Prizmatik | 15 | 4,3 % | 66,7 % | 20,0 % | 2,87 | |
| Gümüş | 14 | 4,1 % | 50,0 % | 14,3 % | 3,50 | |
| Gümüş | 12 | 3,5 % | 58,3 % | 8,3 % | 3,42 | |
| Prizmatik | 12 | 3,5 % | 66,7 % | 16,7 % | 3,25 | |
| Gümüş | 12 | 3,5 % | 75,0 % | 8,3 % | 3,33 | |
| Prizmatik | 12 | 3,5 % | 33,3 % | 8,3 % | 3,67 | |
| Gümüş | 12 | 3,5 % | 58,3 % | 16,7 % | 3,17 | |
| Gümüş | 12 | 3,5 % | 50,0 % | 8,3 % | 3,67 | |
| Prizmatik | 11 | 3,2 % | 54,5 % | 18,2 % | 3,36 | |
| Prizmatik | 10 | 2,9 % | 40,0 % | 20,0 % | 3,50 | |
| Güçlendirme #1344Diğer | Diğer | 10 | 2,9 % | 70,0 % | 10,0 % | 3,00 |
| Güçlendirme #390Diğer | Diğer | 10 | 2,9 % | 90,0 % | 50,0 % | 1,90 |
| Prizmatik | 9 | 2,6 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,56 | |
| Altın | 9 | 2,6 % | 33,3 % | 22,2 % | 4,22 | |
| Altın | 9 | 2,6 % | 77,8 % | 55,6 % | 2,22 | |
| Altın | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 0,0 % | 3,89 | |
| Gümüş | 9 | 2,6 % | 33,3 % | 0,0 % | 4,11 | |
| Prizmatik | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 0,0 % | 4,11 | |
| Gümüş | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 22,2 % | 3,56 | |
| Altın | 9 | 2,6 % | 33,3 % | 11,1 % | 4,11 | |
| Gümüş | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 0,0 % | 3,78 | |
| Altın | 8 | 2,3 % | 37,5 % | 0,0 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #1001Diğer | Diğer | 8 | 2,3 % | 37,5 % | 25,0 % | 3,63 |
| Altın | 8 | 2,3 % | 75,0 % | 12,5 % | 3,13 | |
| Prizmatik | 8 | 2,3 % | 62,5 % | 0,0 % | 3,63 | |
| Güçlendirme #393Diğer | Diğer | 8 | 2,3 % | 62,5 % | 12,5 % | 3,00 |
| Güçlendirme #374Diğer | Diğer | 7 | 2,0 % | 42,9 % | 0,0 % | 4,00 |
| Prizmatik | 7 | 2,0 % | 71,4 % | 14,3 % | 2,86 | |
| Prizmatik | 7 | 2,0 % | 57,1 % | 14,3 % | 3,29 | |
| Güçlendirme #2043Diğer | Diğer | 7 | 2,0 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,29 |
| Prizmatik | 7 | 2,0 % | 71,4 % | 0,0 % | 3,43 | |
| Altın | 7 | 2,0 % | 71,4 % | 28,6 % | 3,00 | |
| Gümüş | 7 | 2,0 % | 42,9 % | 28,6 % | 3,57 | |
| Altın | 6 | 1,7 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,67 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Nunu & Willump ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Nunu & Willump + Sett+K'Sante
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Nunu & Willump + Riven+Yuumi
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nunu & Willump + Braum+Smolder
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.