Arena’da Smolder
Ön izleme Şimdiye kadar 1.825 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier C Tier alan 173 şampiyon içinde 124.
- İlk 3 oranı
- 46,9 %
- Birincilik
- 17,7 %
- Ort. sıra
- 3,56
- Seçilme maçların
- 16,1 %
- Yasaklanma
- 10,4 %
- Oyun
- 294
Sıralamalar (oyunların payı)
- 1. sıra 17,7 % 52 oyun
- 2. sıra 17,3 % 51 oyun
- 3. sıra 11,9 % 35 oyun
- 4. sıra 17,7 % 52 oyun
- 5. sıra 15,3 % 45 oyun
- 6. sıra 20,1 % 59 oyun
Smolder için güçlendirmeler
307 Smolder oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Smolder oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Altın | 104 | 33,9 % | 56,7 % | 19,2 % | 3,28 | |
| Altın | 63 | 20,5 % | 39,7 % | 12,7 % | 3,75 | |
| Prizmatik | 62 | 20,2 % | 69,4 % | 33,9 % | 2,66 | |
| Altın | 48 | 15,6 % | 41,7 % | 12,5 % | 3,79 | |
| Prizmatik | 45 | 14,7 % | 42,2 % | 11,1 % | 3,71 | |
| Prizmatik | 40 | 13,0 % | 52,5 % | 10,0 % | 3,35 | |
| Güçlendirme #2010Diğer | Diğer | 37 | 12,1 % | 45,9 % | 13,5 % | 3,54 |
| Prizmatik | 34 | 11,1 % | 61,8 % | 20,6 % | 3,12 | |
| Gümüş | 29 | 9,4 % | 37,9 % | 13,8 % | 3,62 | |
| Prizmatik | 28 | 9,1 % | 71,4 % | 21,4 % | 2,75 | |
| Gümüş | 25 | 8,1 % | 64,0 % | 36,0 % | 2,76 | |
| Güçlendirme #2024Diğer | Diğer | 25 | 8,1 % | 40,0 % | 8,0 % | 3,76 |
| Altın | 24 | 7,8 % | 33,3 % | 16,7 % | 4,00 | |
| Prizmatik | 24 | 7,8 % | 58,3 % | 25,0 % | 2,96 | |
| Prizmatik | 22 | 7,2 % | 59,1 % | 27,3 % | 2,91 | |
| Altın | 19 | 6,2 % | 63,2 % | 15,8 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 17 | 5,5 % | 47,1 % | 29,4 % | 3,53 | |
| Prizmatik | 16 | 5,2 % | 56,3 % | 18,8 % | 3,06 | |
| Gümüş | 14 | 4,6 % | 42,9 % | 21,4 % | 3,64 | |
| Güçlendirme #2016Diğer | Diğer | 14 | 4,6 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,79 |
| Gümüş | 14 | 4,6 % | 42,9 % | 7,1 % | 3,64 | |
| Gümüş | 14 | 4,6 % | 50,0 % | 28,6 % | 3,43 | |
| Gümüş | 14 | 4,6 % | 35,7 % | 21,4 % | 3,79 | |
| Güçlendirme #1320Diğer | Diğer | 13 | 4,2 % | 38,5 % | 7,7 % | 4,08 |
| Altın | 13 | 4,2 % | 53,8 % | 7,7 % | 3,54 | |
| Prizmatik | 12 | 3,9 % | 83,3 % | 41,7 % | 2,17 | |
| Prizmatik | 11 | 3,6 % | 54,5 % | 27,3 % | 2,91 | |
| Prizmatik | 10 | 3,3 % | 70,0 % | 20,0 % | 2,90 | |
| Güçlendirme #1328Diğer | Diğer | 10 | 3,3 % | 40,0 % | 10,0 % | 3,60 |
| Gümüş | 10 | 3,3 % | 30,0 % | 10,0 % | 4,30 | |
| Prizmatik | 9 | 2,9 % | 77,8 % | 22,2 % | 2,44 | |
| Prizmatik | 9 | 2,9 % | 55,6 % | 33,3 % | 3,00 | |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 9 | 2,9 % | 55,6 % | 44,4 % | 3,22 |
| Altın | 9 | 2,9 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,44 | |
| Altın | 8 | 2,6 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 8 | 2,6 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,75 | |
| Altın | 7 | 2,3 % | 42,9 % | 0,0 % | 3,86 | |
| Altın | 7 | 2,3 % | 42,9 % | 28,6 % | 3,29 | |
| Altın | 7 | 2,3 % | 85,7 % | 28,6 % | 2,43 | |
| Gümüş | 7 | 2,3 % | 57,1 % | 14,3 % | 3,29 | |
| Gümüş | 7 | 2,3 % | 57,1 % | 28,6 % | 3,00 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 6 | 2,0 % | 66,7 % | 16,7 % | 3,00 |
| Altın | 6 | 2,0 % | 16,7 % | 16,7 % | 3,83 | |
| Güçlendirme #1405Diğer | Diğer | 6 | 2,0 % | 50,0 % | 33,3 % | 3,33 |
| Altın | 6 | 2,0 % | 100,0 % | 50,0 % | 1,83 | |
| Prizmatik | 6 | 2,0 % | 66,7 % | 50,0 % | 2,17 | |
| Gümüş | 6 | 2,0 % | 16,7 % | 16,7 % | 4,50 | |
| Gümüş | 6 | 2,0 % | 83,3 % | 50,0 % | 1,83 | |
| Güçlendirme #374Diğer | Diğer | 6 | 2,0 % | 66,7 % | 16,7 % | 3,17 |
| Gümüş | 5 | 1,6 % | 40,0 % | 0,0 % | 4,40 | |
| Güçlendirme #2018Diğer | Diğer | 5 | 1,6 % | 40,0 % | 0,0 % | 4,00 |
| Güçlendirme #2009Diğer | Diğer | 5 | 1,6 % | 0,0 % | 0,0 % | 4,80 |
| Altın | 5 | 1,6 % | 60,0 % | 40,0 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 5 | 1,6 % | 20,0 % | 0,0 % | 4,40 | |
| Altın | 5 | 1,6 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,00 | |
| Gümüş | 5 | 1,6 % | 60,0 % | 40,0 % | 3,00 | |
| Gümüş | 5 | 1,6 % | 20,0 % | 20,0 % | 4,60 | |
| Gümüş | 5 | 1,6 % | 20,0 % | 20,0 % | 4,40 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Smolder ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Smolder + Twisted Fate+Illaoi
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Smolder + Sion+Yasuo
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Smolder + Urgot+Dr. Mundo
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Smolder + Quinn+Kalista
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Smolder + Caitlyn+Braum
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Smolder + Shyvana+Aurelion Sol
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.