Arena’da Sylas
Ön izleme Şimdiye kadar 1.825 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier A Tier alan 173 şampiyon içinde 38.
- İlk 3 oranı
- 53,9 %
- Birincilik
- 19,6 %
- Ort. sıra
- 3,29
- Seçilme maçların
- 13,4 %
- Yasaklanma
- 3,3 %
- Oyun
- 245
Sıralamalar (oyunların payı)
- 1. sıra 19,6 % 48 oyun
- 2. sıra 19,2 % 47 oyun
- 3. sıra 15,1 % 37 oyun
- 4. sıra 16,7 % 41 oyun
- 5. sıra 18,0 % 44 oyun
- 6. sıra 11,4 % 28 oyun
Sylas için güçlendirmeler
245 Sylas oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Sylas oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Altın | 76 | 31,0 % | 64,5 % | 21,1 % | 2,92 | |
| Prizmatik | 60 | 24,5 % | 71,7 % | 33,3 % | 2,57 | |
| Altın | 42 | 17,1 % | 54,8 % | 28,6 % | 3,26 | |
| Gümüş | 38 | 15,5 % | 52,6 % | 15,8 % | 3,18 | |
| Prizmatik | 34 | 13,9 % | 64,7 % | 26,5 % | 2,88 | |
| Prizmatik | 31 | 12,7 % | 51,6 % | 12,9 % | 3,26 | |
| Altın | 30 | 12,2 % | 60,0 % | 16,7 % | 3,07 | |
| Altın | 29 | 11,8 % | 58,6 % | 24,1 % | 3,17 | |
| Altın | 22 | 9,0 % | 59,1 % | 22,7 % | 3,23 | |
| Prizmatik | 19 | 7,8 % | 47,4 % | 15,8 % | 3,53 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 19 | 7,8 % | 52,6 % | 15,8 % | 3,37 |
| Altın | 18 | 7,3 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,33 | |
| Gümüş | 18 | 7,3 % | 44,4 % | 11,1 % | 3,72 | |
| Gümüş | 16 | 6,5 % | 31,3 % | 0,0 % | 4,50 | |
| Prizmatik | 16 | 6,5 % | 62,5 % | 18,8 % | 2,94 | |
| Prizmatik | 14 | 5,7 % | 50,0 % | 28,6 % | 3,29 | |
| Prizmatik | 11 | 4,5 % | 36,4 % | 18,2 % | 3,64 | |
| Güçlendirme #1344Diğer | Diğer | 11 | 4,5 % | 72,7 % | 36,4 % | 2,55 |
| Prizmatik | 10 | 4,1 % | 70,0 % | 0,0 % | 3,20 | |
| Gümüş | 10 | 4,1 % | 60,0 % | 30,0 % | 3,40 | |
| Gümüş | 10 | 4,1 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,80 | |
| Prizmatik | 9 | 3,7 % | 55,6 % | 33,3 % | 2,89 | |
| Gümüş | 9 | 3,7 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,11 | |
| Altın | 8 | 3,3 % | 62,5 % | 12,5 % | 3,50 | |
| Güçlendirme #2132Diğer | Diğer | 8 | 3,3 % | 62,5 % | 25,0 % | 2,88 |
| Gümüş | 8 | 3,3 % | 25,0 % | 12,5 % | 4,63 | |
| Prizmatik | 8 | 3,3 % | 25,0 % | 12,5 % | 3,88 | |
| Altın | 8 | 3,3 % | 25,0 % | 0,0 % | 4,00 | |
| Gümüş | 8 | 3,3 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,38 | |
| Prizmatik | 8 | 3,3 % | 62,5 % | 37,5 % | 3,00 | |
| Altın | 8 | 3,3 % | 75,0 % | 12,5 % | 3,38 | |
| Altın | 8 | 3,3 % | 62,5 % | 12,5 % | 3,13 | |
| Gümüş | 7 | 2,9 % | 71,4 % | 42,9 % | 2,71 | |
| Gümüş | 7 | 2,9 % | 71,4 % | 0,0 % | 3,14 | |
| Prizmatik | 7 | 2,9 % | 71,4 % | 0,0 % | 3,00 | |
| Altın | 7 | 2,9 % | 42,9 % | 28,6 % | 3,86 | |
| Güçlendirme #2016Diğer | Diğer | 6 | 2,4 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,83 |
| Altın | 6 | 2,4 % | 16,7 % | 0,0 % | 4,17 | |
| Prizmatik | 6 | 2,4 % | 66,7 % | 50,0 % | 2,33 | |
| Gümüş | 6 | 2,4 % | 83,3 % | 66,7 % | 1,67 | |
| Altın | 6 | 2,4 % | 16,7 % | 0,0 % | 4,67 | |
| Altın | 5 | 2,0 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,60 | |
| Altın | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,40 | |
| Güçlendirme #2087Diğer | Diğer | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 0,0 % | 3,40 |
| Altın | 5 | 2,0 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,80 | |
| Gümüş | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 60,0 % | 2,20 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 60,0 % | 3,00 |
| Prizmatik | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 20,0 % | 2,60 | |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,60 |
| Prizmatik | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 0,0 % | 2,60 | |
| Gümüş | 5 | 2,0 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,40 | |
| Gümüş | 5 | 2,0 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,20 | |
| Güçlendirme #396Diğer | Diğer | 5 | 2,0 % | 40,0 % | 20,0 % | 3,80 |
| Prizmatik | 5 | 2,0 % | 80,0 % | 20,0 % | 3,00 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Sylas ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Sylas + Ezreal+Zed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Sylas + Warwick+Xayah
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.