Arena’da Xayah
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier B Tier alan 173 şampiyon içinde 79.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 50,6 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 16,3 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,47
- Seçilme maçların
- 7,7 %
- Yasaklanma
- 0,5 %
- Oyun
- 332
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 16,3 % 54 oyun
- 2. sıra 17,2 % 57 oyun
- 3. sıra 17,2 % 57 oyun
- 4. sıra 17,8 % 59 oyun
- 5. sıra 16,3 % 54 oyun
- 6. sıra 15,4 % 51 oyun
Xayah için güçlendirmeler
343 Xayah oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Xayah oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 119 | 34,7 % | 64,7 % | 25,2 % | 2,87 | |
| Güçlendirme #1328Diğer | Diğer | 116 | 33,8 % | 59,5 % | 14,7 % | 3,24 |
| Prizmatik | 85 | 24,8 % | 50,6 % | 17,6 % | 3,34 | |
| Altın | 74 | 21,6 % | 56,8 % | 25,7 % | 3,16 | |
| Prizmatik | 64 | 18,7 % | 68,8 % | 21,9 % | 2,83 | |
| Gümüş | 63 | 18,4 % | 54,0 % | 17,5 % | 3,27 | |
| Altın | 54 | 15,7 % | 48,1 % | 18,5 % | 3,52 | |
| Prizmatik | 44 | 12,8 % | 59,1 % | 2,3 % | 3,32 | |
| Altın | 43 | 12,5 % | 46,5 % | 20,9 % | 3,56 | |
| Prizmatik | 39 | 11,4 % | 66,7 % | 23,1 % | 2,97 | |
| Prizmatik | 36 | 10,5 % | 52,8 % | 22,2 % | 3,36 | |
| Güçlendirme #1320Diğer | Diğer | 32 | 9,3 % | 53,1 % | 18,8 % | 3,28 |
| Prizmatik | 31 | 9,0 % | 67,7 % | 25,8 % | 2,87 | |
| Gümüş | 31 | 9,0 % | 45,2 % | 3,2 % | 3,84 | |
| Gümüş | 30 | 8,7 % | 36,7 % | 3,3 % | 4,07 | |
| Altın | 24 | 7,0 % | 33,3 % | 20,8 % | 3,67 | |
| Altın | 20 | 5,8 % | 50,0 % | 10,0 % | 3,90 | |
| Gümüş | 17 | 5,0 % | 52,9 % | 17,6 % | 3,59 | |
| Altın | 16 | 4,7 % | 43,8 % | 31,3 % | 3,38 | |
| Gümüş | 16 | 4,7 % | 43,8 % | 6,3 % | 3,81 | |
| Prizmatik | 15 | 4,4 % | 60,0 % | 13,3 % | 3,47 | |
| Altın | 13 | 3,8 % | 53,8 % | 7,7 % | 3,77 | |
| Prizmatik | 13 | 3,8 % | 53,8 % | 7,7 % | 3,23 | |
| Güçlendirme #2010Diğer | Diğer | 12 | 3,5 % | 66,7 % | 25,0 % | 3,00 |
| Prizmatik | 11 | 3,2 % | 36,4 % | 9,1 % | 3,91 | |
| Gümüş | 11 | 3,2 % | 54,5 % | 9,1 % | 3,82 | |
| Altın | 11 | 3,2 % | 18,2 % | 0,0 % | 4,36 | |
| Güçlendirme #1322Diğer | Diğer | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 11,1 % | 3,67 |
| Gümüş | 9 | 2,6 % | 77,8 % | 11,1 % | 2,67 | |
| Altın | 9 | 2,6 % | 33,3 % | 22,2 % | 3,33 | |
| Gümüş | 9 | 2,6 % | 44,4 % | 11,1 % | 3,89 | |
| Prizmatik | 7 | 2,0 % | 42,9 % | 0,0 % | 3,71 | |
| Prizmatik | 7 | 2,0 % | 100,0 % | 85,7 % | 1,14 | |
| Altın | 7 | 2,0 % | 28,6 % | 14,3 % | 4,00 | |
| Gümüş | 7 | 2,0 % | 57,1 % | 42,9 % | 2,57 | |
| Altın | 6 | 1,7 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 6 | 1,7 % | 33,3 % | 0,0 % | 3,67 | |
| Altın | 6 | 1,7 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,67 | |
| Prizmatik | 6 | 1,7 % | 100,0 % | 66,7 % | 1,33 | |
| Güçlendirme #1333Diğer | Diğer | 6 | 1,7 % | 100,0 % | 33,3 % | 1,83 |
| Prizmatik | 6 | 1,7 % | 50,0 % | 0,0 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #390Diğer | Diğer | 6 | 1,7 % | 33,3 % | 0,0 % | 4,50 |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 20,0 % | 20,0 % | 3,80 | |
| Altın | 5 | 1,5 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,40 | |
| Güçlendirme #1379Diğer | Diğer | 5 | 1,5 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,40 |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 80,0 % | 40,0 % | 2,20 | |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 40,0 % | 40,0 % | 3,40 | |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 40,0 % | 20,0 % | 3,60 | |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,60 | |
| Güçlendirme #1325Diğer | Diğer | 5 | 1,5 % | 40,0 % | 0,0 % | 3,80 |
| Gümüş | 5 | 1,5 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,20 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Xayah ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Xayah + Maokai+Ornn
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Xayah + Gangplank+Lillia
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Xayah + Warwick+Sylas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.