Arena’da Alistar
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier C Tier alan 173 şampiyon içinde 143.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 46,4 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 17,3 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,59
- Seçilme maçların
- 13,1 %
- Yasaklanma
- 30,1 %
- Oyun
- 562
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 17,3 % 97 oyun
- 2. sıra 15,7 % 88 oyun
- 3. sıra 13,5 % 76 oyun
- 4. sıra 16,2 % 91 oyun
- 5. sıra 18,9 % 106 oyun
- 6. sıra 18,5 % 104 oyun
Alistar için güçlendirmeler
608 Alistar oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Alistar oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 155 | 25,5 % | 59,4 % | 19,4 % | 3,06 | |
| Altın | 101 | 16,6 % | 54,5 % | 17,8 % | 3,32 | |
| Prizmatik | 95 | 15,6 % | 63,2 % | 21,1 % | 3,12 | |
| Altın | 77 | 12,7 % | 42,9 % | 16,9 % | 3,77 | |
| Altın | 76 | 12,5 % | 48,7 % | 13,2 % | 3,49 | |
| Gümüş | 73 | 12,0 % | 50,7 % | 24,7 % | 3,41 | |
| Prizmatik | 68 | 11,2 % | 54,4 % | 14,7 % | 3,38 | |
| Gümüş | 63 | 10,4 % | 47,6 % | 14,3 % | 3,57 | |
| Güçlendirme #1324Diğer | Diğer | 59 | 9,7 % | 62,7 % | 30,5 % | 2,97 |
| Gümüş | 47 | 7,7 % | 59,6 % | 29,8 % | 3,00 | |
| Altın | 44 | 7,2 % | 61,4 % | 22,7 % | 3,32 | |
| Gümüş | 40 | 6,6 % | 35,0 % | 10,0 % | 3,83 | |
| Güçlendirme #393Diğer | Diğer | 38 | 6,3 % | 50,0 % | 28,9 % | 3,34 |
| Prizmatik | 36 | 5,9 % | 55,6 % | 19,4 % | 3,33 | |
| Prizmatik | 36 | 5,9 % | 52,8 % | 16,7 % | 3,47 | |
| Gümüş | 34 | 5,6 % | 50,0 % | 11,8 % | 3,50 | |
| Güçlendirme #380Diğer | Diğer | 33 | 5,4 % | 42,4 % | 18,2 % | 3,79 |
| Altın | 32 | 5,3 % | 37,5 % | 12,5 % | 3,88 | |
| Güçlendirme #1420Diğer | Diğer | 30 | 4,9 % | 46,7 % | 13,3 % | 3,67 |
| Gümüş | 30 | 4,9 % | 60,0 % | 16,7 % | 3,37 | |
| Altın | 29 | 4,8 % | 55,2 % | 20,7 % | 3,14 | |
| Altın | 28 | 4,6 % | 46,4 % | 21,4 % | 3,39 | |
| Gümüş | 27 | 4,4 % | 37,0 % | 18,5 % | 3,93 | |
| Gümüş | 27 | 4,4 % | 55,6 % | 14,8 % | 3,30 | |
| Prizmatik | 26 | 4,3 % | 65,4 % | 19,2 % | 2,96 | |
| Altın | 25 | 4,1 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,32 | |
| Prizmatik | 25 | 4,1 % | 60,0 % | 24,0 % | 3,16 | |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 24 | 3,9 % | 45,8 % | 16,7 % | 3,63 |
| Prizmatik | 24 | 3,9 % | 50,0 % | 20,8 % | 3,50 | |
| Altın | 23 | 3,8 % | 65,2 % | 34,8 % | 2,74 | |
| Altın | 22 | 3,6 % | 72,7 % | 22,7 % | 2,73 | |
| Prizmatik | 19 | 3,1 % | 31,6 % | 5,3 % | 4,21 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 19 | 3,1 % | 26,3 % | 5,3 % | 4,21 |
| Altın | 18 | 3,0 % | 61,1 % | 33,3 % | 3,17 | |
| Prizmatik | 18 | 3,0 % | 66,7 % | 38,9 % | 2,61 | |
| Prizmatik | 18 | 3,0 % | 55,6 % | 16,7 % | 3,50 | |
| Gümüş | 18 | 3,0 % | 72,2 % | 22,2 % | 2,83 | |
| Altın | 18 | 3,0 % | 61,1 % | 27,8 % | 3,17 | |
| Altın | 17 | 2,8 % | 52,9 % | 17,6 % | 3,24 | |
| Prizmatik | 17 | 2,8 % | 58,8 % | 17,6 % | 2,88 | |
| Gümüş | 16 | 2,6 % | 43,8 % | 31,3 % | 3,38 | |
| Gümüş | 16 | 2,6 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,88 | |
| Prizmatik | 15 | 2,5 % | 66,7 % | 26,7 % | 2,73 | |
| Prizmatik | 15 | 2,5 % | 53,3 % | 26,7 % | 3,13 | |
| Gümüş | 15 | 2,5 % | 53,3 % | 26,7 % | 3,20 | |
| Gümüş | 14 | 2,3 % | 50,0 % | 21,4 % | 3,64 | |
| Altın | 13 | 2,1 % | 38,5 % | 15,4 % | 4,00 | |
| Gümüş | 12 | 2,0 % | 41,7 % | 16,7 % | 3,67 | |
| Prizmatik | 12 | 2,0 % | 50,0 % | 25,0 % | 3,42 | |
| Altın | 11 | 1,8 % | 45,5 % | 36,4 % | 3,45 | |
| Altın | 11 | 1,8 % | 81,8 % | 54,5 % | 2,27 | |
| Altın | 11 | 1,8 % | 54,5 % | 18,2 % | 3,36 | |
| Prizmatik | 10 | 1,6 % | 80,0 % | 40,0 % | 2,20 | |
| Altın | 10 | 1,6 % | 40,0 % | 10,0 % | 3,80 | |
| Gümüş | 10 | 1,6 % | 40,0 % | 20,0 % | 3,40 | |
| Altın | 10 | 1,6 % | 30,0 % | 10,0 % | 3,80 | |
| Altın | 10 | 1,6 % | 60,0 % | 10,0 % | 3,40 | |
| Prizmatik | 9 | 1,5 % | 55,6 % | 11,1 % | 3,33 | |
| Prizmatik | 9 | 1,5 % | 22,2 % | 11,1 % | 4,22 | |
| Gümüş | 9 | 1,5 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,22 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Alistar ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Alistar + Twisted Fate+Graves
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Alistar + Vladimir+Jinx
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Alistar + Amumu+Gragas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Alistar + Sivir+Dr. Mundo
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Alistar + Vayne+Sett
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Alistar + Lissandra+Zed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Shaco+Kha'Zix
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Annie+Kai'Sa
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Sion+Ezreal
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Zed+Aatrox
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,00
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Galio+Yunara
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Alistar + Kai'Sa+Viego
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.