Arena’da Nami
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier S Tier alan 173 şampiyon içinde 4.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 57,4 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 18,5 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,27
- Seçilme maçların
- 9,9 %
- Yasaklanma
- 3,1 %
- Oyun
- 427
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 18,5 % 79 oyun
- 2. sıra 18,3 % 78 oyun
- 3. sıra 20,6 % 88 oyun
- 4. sıra 16,4 % 70 oyun
- 5. sıra 12,9 % 55 oyun
- 6. sıra 13,3 % 57 oyun
Nami için güçlendirmeler
445 Nami oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Nami oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gümüş | 91 | 20,4 % | 59,3 % | 16,5 % | 3,25 | |
| Prizmatik | 87 | 19,6 % | 58,6 % | 17,2 % | 3,15 | |
| Güçlendirme #1324Diğer | Diğer | 86 | 19,3 % | 66,3 % | 18,6 % | 2,95 |
| Altın | 80 | 18,0 % | 53,8 % | 17,5 % | 3,44 | |
| Altın | 78 | 17,5 % | 57,7 % | 17,9 % | 3,26 | |
| Prizmatik | 64 | 14,4 % | 53,1 % | 14,1 % | 3,42 | |
| Gümüş | 59 | 13,3 % | 61,0 % | 16,9 % | 3,07 | |
| Altın | 55 | 12,4 % | 45,5 % | 20,0 % | 3,47 | |
| Prizmatik | 44 | 9,9 % | 65,9 % | 18,2 % | 2,80 | |
| Gümüş | 42 | 9,4 % | 69,0 % | 28,6 % | 2,90 | |
| Prizmatik | 41 | 9,2 % | 63,4 % | 34,1 % | 2,76 | |
| Güçlendirme #1420Diğer | Diğer | 39 | 8,8 % | 74,4 % | 25,6 % | 2,59 |
| Altın | 36 | 8,1 % | 58,3 % | 8,3 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 35 | 7,9 % | 60,0 % | 22,9 % | 3,09 | |
| Prizmatik | 34 | 7,6 % | 64,7 % | 35,3 % | 2,71 | |
| Prizmatik | 33 | 7,4 % | 72,7 % | 33,3 % | 2,55 | |
| Güçlendirme #1005Diğer | Diğer | 33 | 7,4 % | 69,7 % | 18,2 % | 2,88 |
| Altın | 32 | 7,2 % | 75,0 % | 25,0 % | 2,59 | |
| Gümüş | 30 | 6,7 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,87 | |
| Altın | 29 | 6,5 % | 65,5 % | 17,2 % | 3,00 | |
| Altın | 25 | 5,6 % | 60,0 % | 32,0 % | 3,04 | |
| Altın | 22 | 4,9 % | 59,1 % | 27,3 % | 3,09 | |
| Prizmatik | 19 | 4,3 % | 52,6 % | 10,5 % | 3,37 | |
| Gümüş | 18 | 4,0 % | 38,9 % | 11,1 % | 3,78 | |
| Altın | 18 | 4,0 % | 72,2 % | 27,8 % | 2,89 | |
| Gümüş | 16 | 3,6 % | 68,8 % | 18,8 % | 3,06 | |
| Prizmatik | 16 | 3,6 % | 75,0 % | 12,5 % | 2,88 | |
| Altın | 14 | 3,1 % | 64,3 % | 28,6 % | 3,07 | |
| Gümüş | 13 | 2,9 % | 61,5 % | 23,1 % | 2,92 | |
| Prizmatik | 13 | 2,9 % | 38,5 % | 7,7 % | 4,15 | |
| Prizmatik | 13 | 2,9 % | 46,2 % | 30,8 % | 3,31 | |
| Altın | 13 | 2,9 % | 92,3 % | 23,1 % | 2,38 | |
| Altın | 12 | 2,7 % | 66,7 % | 16,7 % | 3,08 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 11 | 2,5 % | 54,5 % | 18,2 % | 3,45 |
| Gümüş | 11 | 2,5 % | 81,8 % | 36,4 % | 2,18 | |
| Gümüş | 11 | 2,5 % | 63,6 % | 27,3 % | 2,91 | |
| Prizmatik | 11 | 2,5 % | 63,6 % | 27,3 % | 2,82 | |
| Gümüş | 11 | 2,5 % | 81,8 % | 45,5 % | 2,09 | |
| Altın | 10 | 2,2 % | 60,0 % | 30,0 % | 2,90 | |
| Prizmatik | 10 | 2,2 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,30 | |
| Güçlendirme #2087Diğer | Diğer | 10 | 2,2 % | 40,0 % | 0,0 % | 4,10 |
| Altın | 10 | 2,2 % | 30,0 % | 0,0 % | 4,10 | |
| Gümüş | 10 | 2,2 % | 60,0 % | 10,0 % | 3,10 | |
| Altın | 9 | 2,0 % | 77,8 % | 11,1 % | 2,78 | |
| Prizmatik | 9 | 2,0 % | 66,7 % | 22,2 % | 2,67 | |
| Altın | 8 | 1,8 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,50 | |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 8 | 1,8 % | 62,5 % | 25,0 % | 2,75 |
| Prizmatik | 8 | 1,8 % | 75,0 % | 37,5 % | 2,50 | |
| Prizmatik | 8 | 1,8 % | 62,5 % | 25,0 % | 3,38 | |
| Güçlendirme #1379Diğer | Diğer | 8 | 1,8 % | 62,5 % | 25,0 % | 3,38 |
| Altın | 8 | 1,8 % | 75,0 % | 25,0 % | 2,75 | |
| Güçlendirme #375Diğer | Diğer | 8 | 1,8 % | 62,5 % | 25,0 % | 3,00 |
| Gümüş | 7 | 1,6 % | 57,1 % | 0,0 % | 3,29 | |
| Gümüş | 7 | 1,6 % | 71,4 % | 28,6 % | 2,43 | |
| Altın | 6 | 1,3 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,17 | |
| Altın | 6 | 1,3 % | 50,0 % | 0,0 % | 3,50 | |
| Prizmatik | 6 | 1,3 % | 66,7 % | 16,7 % | 3,17 | |
| Gümüş | 6 | 1,3 % | 83,3 % | 50,0 % | 2,17 | |
| Gümüş | 6 | 1,3 % | 33,3 % | 16,7 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 6 | 1,3 % | 16,7 % | 0,0 % | 4,00 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Nami ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Nami + Ryze+Jinx
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 1,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Nami + Kai'Sa+Smolder
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,00
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Nami + Amumu+Yasuo
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nami + Maokai+Yunara
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Nami + Dr. Mundo+Jayce
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nami + Lucian+Sylas
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Nami + Leona+Kog'Maw
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nami + Jax+Ezreal
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nami + Twisted Fate+Shen
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Nami + Mordekaiser+Senna
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 4,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.