Arena’da Lissandra
Ön izleme Şimdiye kadar 4.303 Arena maçı. Tier’lar ve oranlar hâlâ çok oynuyor; liste her saat doluyor.
Tier C Tier alan 173 şampiyon içinde 112.
- İlk 3 oranı ortalama 50 %
- 48,5 %
- Birincilik ortalama 16,7 %
- 16,4 %
- Ort. sıra ortalama 3,5
- 3,53
- Seçilme maçların
- 8,8 %
- Yasaklanma
- 1,0 %
- Oyun
- 379
Sıralamalar (oyunların payı)
Çizgi = sıra başına ortalama 16,7 %- 1. sıra 16,4 % 62 oyun
- 2. sıra 15,8 % 60 oyun
- 3. sıra 16,4 % 62 oyun
- 4. sıra 17,9 % 68 oyun
- 5. sıra 16,9 % 64 oyun
- 6. sıra 16,6 % 63 oyun
Lissandra için güçlendirmeler
389 Lissandra oyunundan; en az 5 kez seçilen güçlendirmeler. Seçilme = güçlendirmenin alındığı oyunlar. Pay = seçilme ÷ Lissandra oyunları.
| Nadirlik | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prizmatik | 96 | 24,7 % | 65,6 % | 26,0 % | 2,91 | |
| Prizmatik | 90 | 23,1 % | 58,9 % | 21,1 % | 3,14 | |
| Altın | 76 | 19,5 % | 57,9 % | 23,7 % | 3,22 | |
| Altın | 67 | 17,2 % | 47,8 % | 17,9 % | 3,54 | |
| Gümüş | 59 | 15,2 % | 52,5 % | 25,4 % | 3,24 | |
| Prizmatik | 57 | 14,7 % | 56,1 % | 26,3 % | 3,11 | |
| Prizmatik | 50 | 12,9 % | 54,0 % | 6,0 % | 3,58 | |
| Gümüş | 41 | 10,5 % | 51,2 % | 17,1 % | 3,51 | |
| Gümüş | 39 | 10,0 % | 43,6 % | 5,1 % | 3,77 | |
| Altın | 38 | 9,8 % | 52,6 % | 18,4 % | 3,45 | |
| Altın | 35 | 9,0 % | 62,9 % | 17,1 % | 3,26 | |
| Gümüş | 34 | 8,7 % | 44,1 % | 8,8 % | 3,88 | |
| Prizmatik | 31 | 8,0 % | 51,6 % | 12,9 % | 3,39 | |
| Altın | 29 | 7,5 % | 58,6 % | 20,7 % | 3,14 | |
| Prizmatik | 27 | 6,9 % | 70,4 % | 29,6 % | 2,78 | |
| Altın | 20 | 5,1 % | 45,0 % | 15,0 % | 3,60 | |
| Prizmatik | 20 | 5,1 % | 60,0 % | 20,0 % | 3,05 | |
| Prizmatik | 20 | 5,1 % | 45,0 % | 10,0 % | 3,80 | |
| Altın | 17 | 4,4 % | 64,7 % | 29,4 % | 2,65 | |
| Güçlendirme #379Diğer | Diğer | 16 | 4,1 % | 62,5 % | 25,0 % | 2,75 |
| Altın | 16 | 4,1 % | 56,3 % | 18,8 % | 3,13 | |
| Gümüş | 16 | 4,1 % | 68,8 % | 25,0 % | 3,06 | |
| Prizmatik | 16 | 4,1 % | 50,0 % | 12,5 % | 3,19 | |
| Prizmatik | 16 | 4,1 % | 75,0 % | 31,3 % | 2,56 | |
| Gümüş | 15 | 3,9 % | 46,7 % | 13,3 % | 3,47 | |
| Altın | 14 | 3,6 % | 57,1 % | 14,3 % | 3,64 | |
| Gümüş | 13 | 3,3 % | 46,2 % | 15,4 % | 3,85 | |
| Altın | 12 | 3,1 % | 41,7 % | 8,3 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #1332Diğer | Diğer | 12 | 3,1 % | 50,0 % | 8,3 % | 3,50 |
| Gümüş | 12 | 3,1 % | 75,0 % | 33,3 % | 2,33 | |
| Güçlendirme #390Diğer | Diğer | 11 | 2,8 % | 72,7 % | 27,3 % | 2,73 |
| Prizmatik | 11 | 2,8 % | 45,5 % | 9,1 % | 3,64 | |
| Gümüş | 11 | 2,8 % | 27,3 % | 9,1 % | 4,82 | |
| Gümüş | 11 | 2,8 % | 63,6 % | 36,4 % | 2,73 | |
| Prizmatik | 11 | 2,8 % | 45,5 % | 36,4 % | 3,45 | |
| Güçlendirme #2008Diğer | Diğer | 10 | 2,6 % | 50,0 % | 0,0 % | 4,00 |
| Altın | 10 | 2,6 % | 30,0 % | 0,0 % | 3,90 | |
| Gümüş | 10 | 2,6 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,80 | |
| Gümüş | 10 | 2,6 % | 50,0 % | 10,0 % | 3,30 | |
| Altın | 9 | 2,3 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,00 | |
| Altın | 9 | 2,3 % | 55,6 % | 22,2 % | 3,44 | |
| Altın | 9 | 2,3 % | 33,3 % | 11,1 % | 4,00 | |
| Güçlendirme #2087Diğer | Diğer | 9 | 2,3 % | 44,4 % | 11,1 % | 3,56 |
| Prizmatik | 9 | 2,3 % | 44,4 % | 22,2 % | 3,44 | |
| Güçlendirme #2132Diğer | Diğer | 8 | 2,1 % | 75,0 % | 25,0 % | 2,63 |
| Altın | 8 | 2,1 % | 37,5 % | 12,5 % | 3,50 | |
| Altın | 8 | 2,1 % | 62,5 % | 25,0 % | 3,00 | |
| Altın | 7 | 1,8 % | 71,4 % | 28,6 % | 2,86 | |
| Prizmatik | 7 | 1,8 % | 28,6 % | 14,3 % | 4,43 | |
| Altın | 7 | 1,8 % | 42,9 % | 14,3 % | 3,29 | |
| Altın | 7 | 1,8 % | 42,9 % | 14,3 % | 4,00 | |
| Gümüş | 7 | 1,8 % | 57,1 % | 42,9 % | 3,00 | |
| Prizmatik | 7 | 1,8 % | 57,1 % | 14,3 % | 3,43 | |
| Altın | 6 | 1,5 % | 16,7 % | 0,0 % | 4,50 | |
| Altın | 6 | 1,5 % | 83,3 % | 0,0 % | 2,83 | |
| Altın | 6 | 1,5 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,17 | |
| Altın | 6 | 1,5 % | 66,7 % | 0,0 % | 3,33 | |
| Prizmatik | 6 | 1,5 % | 66,7 % | 33,3 % | 2,50 | |
| Altın | 5 | 1,3 % | 20,0 % | 20,0 % | 3,80 | |
| Prizmatik | 5 | 1,3 % | 60,0 % | 40,0 % | 2,40 |
Numarayla gösterilen güçlendirmeler CommunityDragon verilerinde yok; bu yüzden adları ve simgeleri elimizde değil.
Lissandra ile üçlü takımlar
Bu şampiyonla tüm takımlarOrtalama sıraya göre sıralı (1 en iyisi), eşitlikte oyun sayısına göre.
- Lissandra + Miss Fortune+Amumu
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 2
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Lissandra + Morgana+Katarina
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 2,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Lissandra + Blitzcrank+Malzahar
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,00
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Lissandra + Alistar+Zed
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 0
- Lissandra + Teemo+Vi
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 3,50
- İlk 3
- 2 oyunda 1
- Birincilik
- 2 oyunda 1
- Lissandra + Soraka+Nautilus
- Oyun
- 2
- Ort. sıra
- 5,50
- İlk 3
- 2 oyunda 0
- Birincilik
- 2 oyunda 0
10 oyunun altında yüzde yerine sayı gösteriyoruz: bu kadar az oyunda oran çoğunlukla şanstır.
Veriler: Riot Games API’sinden oyunlar, ggez.gg tarafından toplandı · Güçlendirmeler: CommunityDragon · Şampiyon görselleri: Riot Data Dragon. Riot Games tarafından onaylanmamıştır.