Volibear vs Gragas
48.6 % 51.4 %
Volibear, 105 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % +0.2 bekl. fark
Gragas vs VolibearKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Volibear için Gragas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gragas kazanıyor50 %Volibear kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 51.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %43.1 · 51 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Volibear için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.6 % | +8.4 | 288 | ||
| 56.5 % | +8.0 | 186 | ||
| 56.2 % | +7.0 | 217 | ||
| 55.1 % | +6.8 | 234 | ||
| 54.3 % | +4.9 | 138 | ||
| 53.5 % | +2.6 | 228 | ||
| 53.5 % | +4.1 | 202 | ||
| 52.6 % | +3.9 | 152 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 560 | ||
| 51.9 % | +3.3 | 243 | ||
| 50.7 % | +1.4 | 363 | ||
| 50.6 % | +1.5 | 235 | ||
| 50.5 % | +2.2 | 222 | ||
| 50.4 % | +1.8 | 413 | ||
| 50.4 % | +2.6 | 139 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 405 | ||
| 49.7 % | +0.1 | 159 | ||
| 49.6 % | +0.5 | 566 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 511 | ||
| 49.4 % | −2.4 | 176 | ||
| 49.1 % | −0.7 | 228 | ||
| 48.9 % | −3.9 | 229 | ||
| 48.6 % | +0.2 | 105 | ||
| 48.5 % | +1.7 | 196 | ||
| 48.1 % | −0.3 | 518 | ||
| 47.6 % | −0.6 | 185 | ||
| 47.4 % | −1.2 | 192 | ||
| 47.2 % | −2.3 | 318 | ||
| 47.1 % | −0.9 | 359 | ||
| 47.0 % | −0.3 | 198 | ||
| 46.7 % | −3.3 | 120 | ||
| 46.5 % | −2.0 | 155 | ||
| 45.8 % | −1.6 | 312 | ||
| 45.7 % | −3.6 | 162 | ||
| 45.5 % | −3.5 | 211 | ||
| 45.3 % | −3.1 | 254 | ||
| 45.3 % | −3.0 | 245 | ||
| 43.8 % | −3.9 | 217 | ||
| 43.8 % | −4.2 | 105 | ||
| 42.9 % | −6.5 | 494 | ||
| 37.9 % | −10.4 | 145 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.