Volibear vs Sejuani
45.5 % 54.5 %
Volibear, 101 maçın 46 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.5 % −3.0 bekl. fark
Sejuani vs VolibearKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Volibear için Sejuani karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sejuani kazanıyor50 %Volibear kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 50.0 % | 30 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %48.4 · 62 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Volibear için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +8.1 | 131 | ||
| 53.1 % | +2.5 | 143 | ||
| 53.1 % | +2.4 | 130 | ||
| 51.8 % | +0.8 | 168 | ||
| 51.7 % | +3.7 | 118 | ||
| 51.3 % | +0.3 | 300 | ||
| 51.1 % | +2.5 | 272 | ||
| 50.9 % | +0.7 | 173 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 167 | ||
| 50.7 % | +1.5 | 341 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 157 | ||
| 49.4 % | −1.0 | 336 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 304 | ||
| 48.1 % | −3.5 | 189 | ||
| 47.6 % | −1.5 | 233 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 147 | ||
| 47.1 % | −1.6 | 140 | ||
| 46.8 % | −1.2 | 248 | ||
| 46.7 % | −3.2 | 199 | ||
| 46.5 % | −4.7 | 114 | ||
| 46.3 % | −2.1 | 246 | ||
| 46.2 % | −4.2 | 158 | ||
| 45.5 % | −5.0 | 222 | ||
| 45.5 % | −3.0 | 101 | ||
| 44.7 % | −5.1 | 141 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.