Volibear vs Aurora
46.5 % 53.5 %
Volibear, 101 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % −2.6 bekl. fark
Aurora vs VolibearKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Volibear için Aurora karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurora kazanıyor50 %Volibear kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %42.6 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Volibear için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.0 % | +6.7 | 138 | ||
| 56.1 % | +6.4 | 851 | ||
| 55.0 % | +4.6 | 149 | ||
| 54.3 % | +5.4 | 1.066 | ||
| 53.5 % | +3.8 | 815 | ||
| 53.3 % | +3.2 | 482 | ||
| 52.8 % | +2.7 | 665 | ||
| 52.7 % | +0.4 | 165 | ||
| 52.6 % | +4.9 | 114 | ||
| 52.4 % | +2.4 | 594 | ||
| 52.1 % | +2.2 | 2.070 | ||
| 52.1 % | +2.3 | 591 | ||
| 51.3 % | +2.4 | 665 | ||
| 51.3 % | +2.1 | 663 | ||
| 51.2 % | −0.4 | 283 | ||
| 51.0 % | +1.8 | 157 | ||
| 50.9 % | +1.9 | 1.871 | ||
| 50.8 % | +2.1 | 419 | ||
| 50.7 % | +2.5 | 831 | ||
| 50.5 % | +2.8 | 366 | ||
| 50.2 % | +0.6 | 1.517 | ||
| 50.2 % | +1.4 | 862 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 822 | ||
| 50.0 % | +3.5 | 100 | ||
| 49.8 % | +1.3 | 1.633 | ||
| 49.7 % | −2.4 | 821 | ||
| 49.6 % | +0.9 | 1.258 | ||
| 49.5 % | +1.0 | 2.141 | ||
| 49.5 % | +1.0 | 881 | ||
| 49.4 % | +1.2 | 2.183 | ||
| 49.3 % | −2.1 | 694 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 523 | ||
| 49.2 % | −2.3 | 319 | ||
| 48.9 % | +0.7 | 675 | ||
| 48.5 % | +1.0 | 505 | ||
| 48.4 % | +0.3 | 649 | ||
| 48.3 % | −0.1 | 929 | ||
| 48.3 % | −0.5 | 803 | ||
| 48.3 % | +1.1 | 387 | ||
| 48.2 % | −0.6 | 1.247 | ||
| 48.1 % | −1.6 | 337 | ||
| 47.7 % | −1.1 | 773 | ||
| 47.7 % | −1.1 | 606 | ||
| 47.4 % | −0.1 | 1.264 | ||
| 47.2 % | −0.8 | 691 | ||
| 46.8 % | −1.9 | 372 | ||
| 46.5 % | −2.6 | 101 | ||
| 45.8 % | −1.4 | 806 | ||
| 45.7 % | −7.7 | 129 | ||
| 45.6 % | −3.1 | 114 | ||
| 44.9 % | −2.6 | 786 | ||
| 44.6 % | −3.3 | 955 | ||
| 44.3 % | −4.1 | 131 | ||
| 44.2 % | −5.8 | 215 | ||
| 44.0 % | −3.4 | 1.208 | ||
| 43.8 % | −4.4 | 530 | ||
| 43.6 % | −5.0 | 156 | ||
| 43.3 % | −4.7 | 171 | ||
| 43.2 % | −6.0 | 1.915 | ||
| 41.5 % | −6.8 | 106 | ||
| 39.7 % | −9.3 | 126 | ||
| 38.1 % | −9.6 | 210 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.