Ryze vs Qiyana
38.9 % 61.1 %
Ryze, 131 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.0 % −8.1 bekl. fark
Qiyana vs RyzeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ryze için Qiyana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Qiyana kazanıyor50 %Ryze kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 38.7 % | 31 | ||
| 45.0 % | 40 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %38.0 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ryze için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 52.7 % | +6.4 | 167 | ||
| 51.3 % | +4.7 | 113 | ||
| 50.6 % | +5.0 | 243 | ||
| 49.6 % | +4.6 | 236 | ||
| 49.4 % | +1.2 | 482 | ||
| 49.4 % | +3.8 | 170 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 126 | ||
| 48.8 % | +2.8 | 285 | ||
| 48.5 % | +1.8 | 435 | ||
| 48.3 % | +2.6 | 151 | ||
| 47.9 % | +2.3 | 288 | ||
| 47.3 % | +1.6 | 520 | ||
| 47.2 % | +0.8 | 464 | ||
| 47.1 % | −0.2 | 403 | ||
| 47.0 % | +0.3 | 266 | ||
| 46.5 % | +0.3 | 260 | ||
| 46.3 % | −0.8 | 285 | ||
| 46.3 % | −0.5 | 134 | ||
| 45.9 % | ±0.0 | 342 | ||
| 45.9 % | −0.6 | 109 | ||
| 45.5 % | −0.3 | 200 | ||
| 45.4 % | −1.3 | 361 | ||
| 45.3 % | −0.7 | 320 | ||
| 44.8 % | −2.2 | 210 | ||
| 44.5 % | −1.0 | 164 | ||
| 44.5 % | −3.7 | 128 | ||
| 44.2 % | −2.0 | 457 | ||
| 44.0 % | −2.3 | 109 | ||
| 43.4 % | −0.5 | 145 | ||
| 42.2 % | −4.0 | 474 | ||
| 41.5 % | −3.8 | 207 | ||
| 41.3 % | −7.8 | 138 | ||
| 41.2 % | −4.4 | 153 | ||
| 40.5 % | −8.7 | 195 | ||
| 38.9 % | −8.1 | 131 | ||
| 35.5 % | −11.7 | 121 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.