Ryze vs Hwei
45.5 % 54.5 %
Ryze, 99 maçın 45 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.5 % ±0.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 99 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Hwei vs RyzeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ryze için Hwei karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Hwei kazanıyor50 %Ryze kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %51.4 · 35 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ryze için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.2 % | +10.7 | 153 | ||
| 56.1 % | +10.3 | 123 | ||
| 51.7 % | +5.3 | 236 | ||
| 50.0 % | +5.7 | 138 | ||
| 49.7 % | +3.8 | 145 | ||
| 49.6 % | +3.1 | 236 | ||
| 48.2 % | +2.2 | 141 | ||
| 47.9 % | +2.2 | 167 | ||
| 47.8 % | +1.1 | 115 | ||
| 46.4 % | +0.6 | 125 | ||
| 46.3 % | +0.9 | 272 | ||
| 45.9 % | −0.4 | 194 | ||
| 45.7 % | −1.1 | 138 | ||
| 45.6 % | −2.4 | 248 | ||
| 45.6 % | +0.2 | 125 | ||
| 45.5 % | ±0.0 | 99 | ||
| 45.1 % | −2.1 | 204 | ||
| 44.6 % | −1.1 | 242 | ||
| 42.7 % | −3.1 | 178 | ||
| 40.7 % | −5.5 | 246 | ||
| 40.3 % | −4.9 | 119 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.