Ryze vs Ekko
45.1 % 54.9 %
Ryze, 175 maçın 79 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 44.3 % +0.8 bekl. fark
Ekko vs RyzeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ryze için Ekko karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ekko kazanıyor50 %Ryze kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 35.5 % | 31 | ||
| 47.8 % | 46 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 25 |
Yama 26.20: %42.3 · 97 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ryze için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.6 % | +8.2 | 112 | ||
| 53.5 % | +8.0 | 198 | ||
| 52.8 % | +7.0 | 163 | ||
| 51.9 % | +6.0 | 187 | ||
| 51.8 % | +5.4 | 305 | ||
| 50.8 % | +5.7 | 120 | ||
| 50.5 % | +4.9 | 109 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 318 | ||
| 48.0 % | +1.7 | 252 | ||
| 47.0 % | +1.6 | 166 | ||
| 46.9 % | +1.5 | 369 | ||
| 46.9 % | +0.9 | 177 | ||
| 46.5 % | +0.8 | 226 | ||
| 46.2 % | +0.5 | 327 | ||
| 46.2 % | +0.7 | 117 | ||
| 46.1 % | −1.1 | 258 | ||
| 46.0 % | −0.5 | 313 | ||
| 46.0 % | +0.2 | 226 | ||
| 45.2 % | −1.5 | 155 | ||
| 45.1 % | +0.8 | 175 | ||
| 44.7 % | −2.1 | 199 | ||
| 44.2 % | −1.0 | 147 | ||
| 43.8 % | −2.0 | 146 | ||
| 42.2 % | −6.5 | 135 | ||
| 40.8 % | −5.4 | 314 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.