Ryze vs Azir
48.0 % 52.0 %
Ryze, 100 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % −1.7 bekl. fark
Azir vs RyzeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ryze için Azir karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Azir kazanıyor50 %Ryze kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| 40.0 % | 30 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %48.4 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ryze için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 52.4 % | +7.5 | 105 | ||
| 51.9 % | +1.8 | 154 | ||
| 51.4 % | +5.8 | 105 | ||
| 49.2 % | +4.2 | 299 | ||
| 49.1 % | +3.3 | 220 | ||
| 49.0 % | +1.0 | 580 | ||
| 48.9 % | +3.7 | 350 | ||
| 48.6 % | +3.0 | 350 | ||
| 48.6 % | +4.1 | 292 | ||
| 48.6 % | +1.9 | 142 | ||
| 48.3 % | +2.5 | 145 | ||
| 48.0 % | −1.7 | 100 | ||
| 47.7 % | +2.3 | 629 | ||
| 47.6 % | +2.2 | 433 | ||
| 47.5 % | +2.2 | 381 | ||
| 47.2 % | +1.2 | 574 | ||
| 47.0 % | +0.7 | 542 | ||
| 46.9 % | +1.4 | 177 | ||
| 46.7 % | +0.7 | 435 | ||
| 46.6 % | +0.5 | 322 | ||
| 46.6 % | +1.1 | 309 | ||
| 46.2 % | −0.9 | 507 | ||
| 46.1 % | −1.2 | 128 | ||
| 45.9 % | −1.1 | 338 | ||
| 45.5 % | +0.3 | 211 | ||
| 44.9 % | −0.3 | 272 | ||
| 44.9 % | −2.1 | 265 | ||
| 44.8 % | −0.7 | 252 | ||
| 44.8 % | −0.3 | 210 | ||
| 44.7 % | −0.9 | 568 | ||
| 44.0 % | −5.1 | 250 | ||
| 43.6 % | −0.3 | 188 | ||
| 42.7 % | −3.1 | 171 | ||
| 42.3 % | −3.3 | 594 | ||
| 42.1 % | −6.5 | 164 | ||
| 42.0 % | −5.8 | 157 | ||
| 41.7 % | −4.8 | 163 | ||
| 41.0 % | −4.4 | 183 | ||
| 39.7 % | −6.1 | 116 | ||
| 36.9 % | −9.3 | 160 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.