Pantheon vs Quinn
59.8 % 40.2 %
Pantheon, 102 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % +10.5 bekl. fark
Quinn vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Quinn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Quinn kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| 45.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %54.8 · 62 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +10.5 | 102 | ||
| 59.3 % | +7.2 | 248 | ||
| 59.2 % | +7.3 | 147 | ||
| 58.6 % | +5.3 | 152 | ||
| 56.2 % | +2.2 | 121 | ||
| 55.8 % | +3.9 | 394 | ||
| 55.5 % | +5.9 | 137 | ||
| 54.9 % | +1.6 | 831 | ||
| 54.9 % | +2.5 | 175 | ||
| 54.8 % | +0.7 | 560 | ||
| 54.0 % | +3.0 | 252 | ||
| 53.7 % | +3.2 | 784 | ||
| 53.6 % | +3.3 | 211 | ||
| 53.3 % | +1.8 | 430 | ||
| 53.2 % | +3.2 | 111 | ||
| 52.8 % | −0.4 | 212 | ||
| 52.6 % | +1.1 | 870 | ||
| 52.4 % | −0.1 | 332 | ||
| 52.2 % | +0.1 | 487 | ||
| 52.2 % | +1.6 | 182 | ||
| 52.1 % | +1.0 | 849 | ||
| 51.7 % | −0.1 | 120 | ||
| 51.5 % | +1.0 | 373 | ||
| 51.3 % | +0.4 | 487 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 363 | ||
| 51.1 % | −1.0 | 784 | ||
| 50.9 % | −1.2 | 485 | ||
| 50.7 % | −0.3 | 1.254 | ||
| 50.6 % | +0.4 | 705 | ||
| 50.6 % | −0.3 | 629 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 286 | ||
| 49.9 % | −0.9 | 489 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 345 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 306 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 293 | ||
| 48.9 % | −1.6 | 656 | ||
| 48.4 % | −0.6 | 372 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 338 | ||
| 48.1 % | −3.7 | 322 | ||
| 48.1 % | −3.6 | 308 | ||
| 47.8 % | −2.9 | 454 | ||
| 47.5 % | −2.0 | 632 | ||
| 47.2 % | −2.0 | 216 | ||
| 47.0 % | −3.8 | 472 | ||
| 46.9 % | −2.7 | 862 | ||
| 46.3 % | −4.3 | 544 | ||
| 46.3 % | −4.0 | 300 | ||
| 45.3 % | −4.1 | 192 | ||
| 45.1 % | −5.7 | 162 | ||
| 44.4 % | −6.2 | 444 | ||
| 44.2 % | −11.3 | 104 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.