Pantheon vs Nidalee
52.8 % 47.2 %
Pantheon, 106 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.6 % +7.2 bekl. fark
Nidalee vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Nidalee karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nidalee kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %55.9 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.2 % | +7.4 | 131 | ||
| 53.6 % | +6.2 | 239 | ||
| 52.8 % | +7.2 | 106 | ||
| 52.3 % | +2.8 | 109 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 129 | ||
| 49.1 % | +3.4 | 110 | ||
| 48.6 % | +0.8 | 142 | ||
| 48.4 % | +1.4 | 219 | ||
| 48.3 % | +1.2 | 203 | ||
| 47.6 % | −0.2 | 208 | ||
| 47.4 % | −0.4 | 639 | ||
| 47.4 % | −0.8 | 171 | ||
| 47.0 % | −0.1 | 100 | ||
| 46.7 % | −1.1 | 274 | ||
| 46.3 % | −0.3 | 175 | ||
| 45.6 % | −2.0 | 171 | ||
| 45.0 % | −0.6 | 131 | ||
| 44.5 % | −2.7 | 128 | ||
| 44.3 % | −1.9 | 149 | ||
| 43.9 % | −3.6 | 139 | ||
| 42.6 % | −2.4 | 202 | ||
| 41.8 % | −3.7 | 196 | ||
| 41.6 % | −4.1 | 149 | ||
| 40.4 % | −6.0 | 250 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.