Twitch vs Vel'Koz
52.0 % 48.0 %
Twitch, 100 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % +2.7 bekl. fark
Vel'Koz vs TwitchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twitch için Vel'Koz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vel'Koz kazanıyor50 %Twitch kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %44.6 · 56 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twitch için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.0 % | +0.8 | 1.704 | ||
| 55.4 % | +3.8 | 1.391 | ||
| 54.8 % | +3.2 | 1.066 | ||
| 54.5 % | +0.6 | 543 | ||
| 54.5 % | +3.6 | 187 | ||
| 54.2 % | +3.7 | 685 | ||
| 53.4 % | +1.6 | 3.311 | ||
| 53.3 % | +0.9 | 304 | ||
| 53.1 % | +1.8 | 2.405 | ||
| 52.7 % | +6.1 | 112 | ||
| 52.2 % | +0.9 | 3.226 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 100 | ||
| 51.3 % | +0.6 | 907 | ||
| 51.3 % | −1.1 | 823 | ||
| 51.1 % | −0.3 | 1.757 | ||
| 50.8 % | −2.4 | 195 | ||
| 50.6 % | +1.8 | 4.327 | ||
| 50.6 % | −1.1 | 1.297 | ||
| 50.6 % | +2.3 | 476 | ||
| 50.2 % | −1.2 | 3.401 | ||
| 50.1 % | −1.7 | 611 | ||
| 49.6 % | −0.1 | 276 | ||
| 48.9 % | −0.3 | 421 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 2.296 | ||
| 48.4 % | −4.0 | 1.483 | ||
| 48.3 % | −0.1 | 259 | ||
| 48.3 % | −1.6 | 118 | ||
| 47.9 % | −0.5 | 163 | ||
| 47.1 % | −2.4 | 923 | ||
| 46.8 % | −2.3 | 773 | ||
| 46.6 % | −2.3 | 116 | ||
| 46.3 % | −5.2 | 799 | ||
| 45.9 % | −2.9 | 111 | ||
| 45.7 % | −2.2 | 184 | ||
| 44.7 % | −4.0 | 309 | ||
| 43.8 % | −5.1 | 443 | ||
| 42.0 % | −7.2 | 162 | ||
| 41.9 % | −6.5 | 172 | ||
| 41.4 % | −8.3 | 111 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.