Twitch vs Malzahar
54.0 % 46.0 %
Twitch, 100 maçın 54 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % +3.3 bekl. fark
Malzahar vs TwitchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twitch için Malzahar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malzahar kazanıyor50 %Twitch kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 58.8 % | 34 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %53.8 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twitch için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.5 % | +0.5 | 3.293 | ||
| 55.2 % | +1.7 | 1.089 | ||
| 54.2 % | +2.8 | 2.530 | ||
| 54.0 % | +3.3 | 100 | ||
| 53.5 % | +2.2 | 2.049 | ||
| 53.5 % | +3.0 | 1.343 | ||
| 52.6 % | −0.4 | 371 | ||
| 52.5 % | +1.3 | 4.314 | ||
| 52.5 % | +0.3 | 604 | ||
| 52.4 % | +1.1 | 6.582 | ||
| 52.2 % | +0.6 | 6.517 | ||
| 51.3 % | +2.9 | 934 | ||
| 51.2 % | +2.2 | 8.315 | ||
| 51.2 % | +0.2 | 3.563 | ||
| 51.0 % | −1.0 | 1.669 | ||
| 50.8 % | −0.6 | 1.114 | ||
| 50.6 % | +0.9 | 538 | ||
| 50.5 % | −1.2 | 2.576 | ||
| 50.3 % | −1.9 | 2.749 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 6.475 | ||
| 49.6 % | −0.7 | 341 | ||
| 49.4 % | −0.5 | 4.609 | ||
| 49.2 % | +0.3 | 185 | ||
| 49.0 % | −0.6 | 1.820 | ||
| 49.0 % | −2.6 | 1.614 | ||
| 48.9 % | −0.6 | 235 | ||
| 48.9 % | +0.3 | 225 | ||
| 48.8 % | −1.8 | 1.800 | ||
| 48.8 % | +2.7 | 203 | ||
| 48.4 % | −0.9 | 1.487 | ||
| 48.3 % | ±0.0 | 296 | ||
| 48.3 % | −0.4 | 236 | ||
| 48.2 % | −0.4 | 496 | ||
| 47.9 % | −2.0 | 167 | ||
| 47.3 % | −3.3 | 165 | ||
| 47.0 % | −2.1 | 815 | ||
| 45.3 % | −3.5 | 327 | ||
| 44.0 % | −3.9 | 341 | ||
| 43.8 % | −4.6 | 329 | ||
| 43.7 % | −6.2 | 215 | ||
| 42.2 % | −6.2 | 599 | ||
| 41.9 % | −7.2 | 856 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.