Twitch vs Karthus
52.5 % 47.5 %
Twitch, 101 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.6 % +5.9 bekl. fark
Karthus vs TwitchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twitch için Karthus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karthus kazanıyor50 %Twitch kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 61.8 % | 34 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %52.7 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twitch için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.7 % | +1.5 | 1.479 | ||
| 55.2 % | +3.5 | 1.231 | ||
| 55.2 % | +5.2 | 165 | ||
| 54.5 % | +2.9 | 910 | ||
| 54.4 % | +0.7 | 463 | ||
| 53.9 % | +3.1 | 608 | ||
| 53.8 % | +1.9 | 2.875 | ||
| 53.1 % | +1.8 | 2.096 | ||
| 52.5 % | +5.9 | 101 | ||
| 52.2 % | −0.5 | 268 | ||
| 51.9 % | +0.5 | 2.775 | ||
| 51.7 % | −0.2 | 1.128 | ||
| 51.1 % | −1.0 | 718 | ||
| 51.1 % | +2.8 | 413 | ||
| 50.9 % | −1.8 | 171 | ||
| 50.8 % | ±0.0 | 786 | ||
| 50.7 % | +1.8 | 3.763 | ||
| 50.6 % | −0.9 | 1.557 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 380 | ||
| 50.1 % | −1.4 | 2.959 | ||
| 50.0 % | −1.9 | 532 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 239 | ||
| 49.1 % | −0.9 | 108 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 2.008 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 681 | ||
| 48.1 % | −1.2 | 806 | ||
| 47.8 % | −4.7 | 1.323 | ||
| 47.6 % | −0.3 | 145 | ||
| 46.8 % | −1.1 | 216 | ||
| 46.6 % | −4.9 | 704 | ||
| 45.6 % | −3.3 | 274 | ||
| 45.1 % | −3.7 | 395 | ||
| 44.8 % | −3.4 | 105 | ||
| 43.5 % | −4.5 | 161 | ||
| 41.7 % | −6.7 | 144 | ||
| 41.5 % | −6.6 | 147 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.