Shyvana vs Zed
56.9 % 43.1 %
Shyvana, 137 maçın 78 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.1 % +3.8 bekl. fark
Zed vs ShyvanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shyvana için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Shyvana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 47.4 % | 38 | ||
| 62.2 % | 37 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %50.8 · 65 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shyvana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.9 % | +3.8 | 137 | ||
| 56.8 % | +5.5 | 146 | ||
| 56.7 % | +5.5 | 630 | ||
| 55.4 % | +3.4 | 271 | ||
| 55.4 % | +6.4 | 240 | ||
| 55.2 % | +3.8 | 391 | ||
| 54.9 % | +5.0 | 395 | ||
| 54.7 % | +1.4 | 256 | ||
| 54.4 % | +3.4 | 419 | ||
| 53.9 % | +2.7 | 256 | ||
| 53.8 % | +4.6 | 569 | ||
| 53.1 % | +1.9 | 339 | ||
| 53.0 % | +1.7 | 523 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 171 | ||
| 51.3 % | −0.6 | 150 | ||
| 50.9 % | −0.8 | 621 | ||
| 50.9 % | −1.5 | 432 | ||
| 50.9 % | +1.3 | 165 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 175 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 677 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 336 | ||
| 50.0 % | +0.8 | 190 | ||
| 49.7 % | −1.1 | 151 | ||
| 49.6 % | −0.4 | 389 | ||
| 49.6 % | −0.1 | 367 | ||
| 49.5 % | −1.8 | 333 | ||
| 49.5 % | +0.1 | 210 | ||
| 49.3 % | +2.9 | 148 | ||
| 48.3 % | −2.4 | 151 | ||
| 47.9 % | −2.3 | 303 | ||
| 47.1 % | −1.7 | 153 | ||
| 46.8 % | −2.4 | 402 | ||
| 46.3 % | −3.0 | 555 | ||
| 46.0 % | −3.8 | 163 | ||
| 45.8 % | −2.8 | 566 | ||
| 45.5 % | −3.8 | 187 | ||
| 43.6 % | −5.1 | 220 | ||
| 40.3 % | −10.5 | 543 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.