Shyvana Eşyalar
Orman · Emerald+ · Tekli/Çiftli · Tüm bölgeler · Son 30 gün · 8,050 maç
Build varyantları
| Build | Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun |
|---|---|---|---|
| 49.7 % | 53.1 % | 892 | |
| 25.6 % | 52.1 % | 459 | |
| 4.4 % | 60.8 % | 79 |
Aşamaya göre eşya kombinasyonları
Önce tam olarak bu eşyaları yapan maçların oranı, kazanma oranı 20 maçtan itibaren.
İlk 1
%59.1 seçiyor 52.2 % WR 1,151 maç
%30.7 seçiyor 52.2 % WR 598 maç
%4.7 seçiyor 47.3 % WR 91 maç
%2.1 seçiyor 56.1 % WR 41 maç
%1.7 seçiyor 55.9 % WR 34 maç
%0.5 seçiyor çok az maç 10 maç
%0.2 seçiyor çok az maç 4 maç
%0.2 seçiyor çok az maç 4 maç
İlk 2 
%49.7 seçiyor 53.1 % WR 892 maç
%25.6 seçiyor 52.1 % WR 459 maç
%4.4 seçiyor 60.8 % WR 79 maç
%2.3 seçiyor 50.0 % WR 42 maç
%2.1 seçiyor 50.0 % WR 38 maç
%2.1 seçiyor 51.4 % WR 37 maç
%1.7 seçiyor 60.0 % WR 30 maç
%1.6 seçiyor 53.6 % WR 28 maç
İlk 3 

%41.6 seçiyor 60.5 % WR 524 maç

%17.6 seçiyor 56.3 % WR 222 maç

%4.1 seçiyor 57.7 % WR 52 maç

%3.5 seçiyor 59.1 % WR 44 maç

%1.6 seçiyor 50.0 % WR 20 maç

%1.5 seçiyor çok az maç 19 maç

%1.5 seçiyor çok az maç 19 maç

%1.4 seçiyor çok az maç 18 maç
İlk 4 


%23.0 seçiyor 64.5 % WR 138 maç


%10.7 seçiyor 51.6 % WR 64 maç


%7.5 seçiyor 77.8 % WR 45 maç


%5.5 seçiyor 72.7 % WR 33 maç


%3.7 seçiyor 59.1 % WR 22 maç


%3.2 seçiyor çok az maç 19 maç


%2.7 seçiyor çok az maç 16 maç


%2.0 seçiyor çok az maç 12 maç
Başlangıç eşyaları
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 63.5 % | 50.7 % | 1,271 | |
| 23.5 % | 55.5 % | 470 | |
| 13.0 % | 51.7 % | 259 |
Botlar
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 48.6 % | 51.5 % | 851 | |
| 38.8 % | 53.9 % | 679 | |
| 12.7 % | 55.9 % | 222 |
Erken alım sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 37.7 % | 51.7 % | 300 | |
| 17.8 % | 44.4 % | 142 | |
| 15.6 % | 41.1 % | 124 | |
| 15.1 % | 59.2 % | 120 | |
| 13.8 % | 41.8 % | 110 |
Ana eşyalar
4. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 60.3 % | 234 | |
| 70.4 % | 81 | |
| 63.8 % | 69 |
5. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 73.0 % | 37 | |
| 75.0 % | 28 | |
| 56.5 % | 23 |
Sihirdar büyüleri
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 98.6 % | 51.3 % | 7,986 | |
| 1.2 % | 43.3 % | 97 | |
| 0.1 % | 40.0 % | 10 | |
| 0.1 % | 50.0 % | 6 |
Yetenek sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 88.5 % | 52.0 % | 5,734 | |
| 10.3 % | 50.6 % | 666 | |
| 1.2 % | 47.4 % | 78 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.