Shyvana vs Maokai
52.5 % 47.5 %
Shyvana, 101 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.6 % +0.9 bekl. fark
Maokai vs ShyvanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shyvana için Maokai karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Maokai kazanıyor50 %Shyvana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %50.8 · 65 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shyvana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +4.7 | 125 | ||
| 59.0 % | +8.0 | 105 | ||
| 56.9 % | +1.1 | 123 | ||
| 56.3 % | +4.0 | 717 | ||
| 56.1 % | +2.2 | 681 | ||
| 55.9 % | +2.3 | 363 | ||
| 55.6 % | +4.7 | 180 | ||
| 55.5 % | +3.2 | 1.082 | ||
| 55.0 % | +3.4 | 151 | ||
| 54.9 % | +4.6 | 235 | ||
| 54.6 % | +2.4 | 1.024 | ||
| 54.5 % | +3.1 | 1.821 | ||
| 54.2 % | +2.8 | 201 | ||
| 53.8 % | +1.3 | 904 | ||
| 53.6 % | +1.7 | 278 | ||
| 53.5 % | +1.2 | 1.805 | ||
| 53.3 % | +0.3 | 732 | ||
| 53.2 % | +0.8 | 1.079 | ||
| 52.9 % | +1.8 | 408 | ||
| 52.9 % | −0.1 | 138 | ||
| 52.8 % | +4.9 | 447 | ||
| 52.7 % | +2.4 | 469 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 101 | ||
| 52.2 % | +1.6 | 1.566 | ||
| 52.1 % | +2.4 | 647 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 1.101 | ||
| 51.4 % | −0.9 | 449 | ||
| 51.3 % | +0.1 | 517 | ||
| 51.3 % | +1.5 | 224 | ||
| 51.2 % | −0.3 | 969 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 502 | ||
| 51.0 % | −1.1 | 259 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 230 | ||
| 50.8 % | +0.9 | 508 | ||
| 50.6 % | −1.1 | 1.363 | ||
| 50.5 % | −1.3 | 418 | ||
| 50.4 % | −1.8 | 419 | ||
| 50.3 % | +0.5 | 622 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 176 | ||
| 49.9 % | −1.4 | 983 | ||
| 49.8 % | −0.4 | 1.142 | ||
| 49.8 % | −2.2 | 945 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 1.491 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 521 | ||
| 49.5 % | −2.2 | 202 | ||
| 49.4 % | −1.3 | 480 | ||
| 49.3 % | −2.7 | 1.708 | ||
| 49.1 % | −2.7 | 230 | ||
| 49.1 % | −4.6 | 161 | ||
| 49.0 % | −0.8 | 1.034 | ||
| 48.8 % | −2.1 | 803 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 201 | ||
| 48.6 % | −2.2 | 107 | ||
| 48.5 % | −2.0 | 132 | ||
| 48.2 % | −2.1 | 365 | ||
| 47.6 % | −3.4 | 466 | ||
| 47.3 % | −2.0 | 1.622 | ||
| 46.2 % | −4.3 | 238 | ||
| 44.2 % | −6.4 | 165 | ||
| 43.1 % | −8.5 | 1.423 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.