Qiyana vs Swain
47.1 % 52.9 %
Qiyana, 102 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.9 % −1.8 bekl. fark
Swain vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %45.3 · 75 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.3 % | +6.1 | 209 | ||
| 57.3 % | +5.2 | 117 | ||
| 55.8 % | +3.2 | 138 | ||
| 54.8 % | +6.0 | 279 | ||
| 53.7 % | +5.3 | 419 | ||
| 53.6 % | +3.0 | 151 | ||
| 53.4 % | ±0.0 | 253 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 771 | ||
| 52.7 % | ±0.0 | 283 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 794 | ||
| 51.8 % | +1.6 | 1.068 | ||
| 51.0 % | +2.2 | 480 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 335 | ||
| 51.0 % | +0.1 | 308 | ||
| 50.7 % | +2.5 | 525 | ||
| 50.7 % | +1.3 | 203 | ||
| 50.5 % | +1.4 | 301 | ||
| 50.4 % | −0.1 | 671 | ||
| 49.9 % | +0.5 | 805 | ||
| 49.9 % | +1.0 | 393 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 185 | ||
| 49.6 % | +1.4 | 341 | ||
| 49.2 % | ±0.0 | 333 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 664 | ||
| 49.0 % | −0.1 | 202 | ||
| 48.6 % | −1.6 | 243 | ||
| 48.3 % | −0.7 | 511 | ||
| 48.2 % | −1.1 | 1.033 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 914 | ||
| 47.9 % | −0.8 | 520 | ||
| 47.7 % | −0.8 | 421 | ||
| 47.5 % | −1.3 | 828 | ||
| 47.4 % | −1.2 | 899 | ||
| 47.1 % | −1.8 | 102 | ||
| 46.5 % | −2.5 | 215 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 531 | ||
| 46.1 % | −2.2 | 165 | ||
| 45.6 % | −3.0 | 125 | ||
| 45.2 % | −2.5 | 500 | ||
| 45.2 % | −2.2 | 363 | ||
| 44.5 % | −4.9 | 330 | ||
| 44.4 % | −3.9 | 378 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.