Qiyana vs Zaahen
47.6 % 52.4 %
Qiyana, 103 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.8 % −0.2 bekl. fark
Zaahen vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Zaahen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zaahen kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 42.1 % | 38 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %47.1 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.6 % | +3.1 | 221 | ||
| 56.3 % | +7.0 | 126 | ||
| 55.0 % | +5.4 | 231 | ||
| 53.8 % | +4.9 | 767 | ||
| 53.7 % | +3.0 | 1.141 | ||
| 53.1 % | +4.9 | 337 | ||
| 52.9 % | +0.7 | 272 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 2.436 | ||
| 51.5 % | +1.6 | 647 | ||
| 51.4 % | +2.8 | 1.221 | ||
| 51.3 % | +1.9 | 2.735 | ||
| 51.3 % | +3.2 | 1.041 | ||
| 51.2 % | +1.1 | 2.226 | ||
| 51.0 % | +1.7 | 2.241 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 589 | ||
| 50.9 % | +3.4 | 452 | ||
| 50.8 % | +3.4 | 669 | ||
| 50.7 % | +0.5 | 1.106 | ||
| 50.6 % | +1.1 | 385 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 243 | ||
| 50.5 % | +0.5 | 4.738 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 874 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 131 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 250 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 178 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 1.034 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 916 | ||
| 49.8 % | +0.5 | 207 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 1.932 | ||
| 49.2 % | +0.2 | 2.331 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 213 | ||
| 48.4 % | −1.4 | 432 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 436 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 278 | ||
| 48.1 % | +1.1 | 2.059 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 2.000 | ||
| 48.1 % | +0.1 | 1.301 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 1.277 | ||
| 48.0 % | +0.5 | 1.831 | ||
| 48.0 % | −0.4 | 712 | ||
| 47.9 % | −0.1 | 572 | ||
| 47.6 % | −0.3 | 1.185 | ||
| 47.6 % | +0.5 | 742 | ||
| 47.6 % | −0.2 | 103 | ||
| 47.0 % | −0.6 | 134 | ||
| 46.9 % | −1.4 | 160 | ||
| 46.8 % | −0.9 | 1.173 | ||
| 46.5 % | −1.8 | 1.784 | ||
| 46.2 % | −1.3 | 820 | ||
| 46.1 % | −5.5 | 1.368 | ||
| 46.1 % | −2.1 | 323 | ||
| 46.0 % | −3.9 | 1.667 | ||
| 45.7 % | −1.9 | 599 | ||
| 45.5 % | −3.6 | 132 | ||
| 45.3 % | −2.0 | 353 | ||
| 44.6 % | −2.9 | 493 | ||
| 44.4 % | −3.3 | 1.075 | ||
| 44.3 % | −4.8 | 350 | ||
| 42.7 % | −6.0 | 218 | ||
| 42.0 % | −3.6 | 550 | ||
| 41.9 % | −6.1 | 236 | ||
| 41.2 % | −7.6 | 551 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.