Qiyana vs Anivia
46.2 % 53.8 %
Qiyana, 104 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % −3.1 bekl. fark
Anivia vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Anivia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Anivia kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| 40.0 % | 30 | ||
| 43.2 % | 44 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %44.8 · 58 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.0 % | +9.0 | 108 | ||
| 58.1 % | +5.9 | 155 | ||
| 55.9 % | +7.3 | 152 | ||
| 55.1 % | +6.2 | 247 | ||
| 53.5 % | +4.5 | 230 | ||
| 53.1 % | +3.1 | 179 | ||
| 52.7 % | +3.4 | 112 | ||
| 52.3 % | +3.5 | 197 | ||
| 52.2 % | +3.6 | 276 | ||
| 52.0 % | +3.3 | 479 | ||
| 52.0 % | +0.8 | 394 | ||
| 51.8 % | +2.6 | 438 | ||
| 51.6 % | −2.3 | 126 | ||
| 50.8 % | +0.5 | 571 | ||
| 50.3 % | +0.2 | 336 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 163 | ||
| 49.0 % | −0.2 | 451 | ||
| 48.8 % | −0.2 | 410 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 127 | ||
| 48.7 % | −1.0 | 263 | ||
| 48.5 % | −2.7 | 163 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 192 | ||
| 48.3 % | −1.4 | 362 | ||
| 48.3 % | −0.3 | 236 | ||
| 48.0 % | −0.7 | 171 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 298 | ||
| 47.5 % | −2.3 | 118 | ||
| 47.4 % | −2.3 | 409 | ||
| 46.9 % | −2.5 | 525 | ||
| 46.2 % | −3.1 | 104 | ||
| 45.1 % | −1.8 | 206 | ||
| 44.4 % | −3.9 | 214 | ||
| 43.8 % | −4.8 | 203 | ||
| 42.5 % | −5.5 | 254 | ||
| 41.9 % | −8.3 | 160 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.