Pantheon vs Vi
65.0 % 35.0 %
Pantheon, 20 maçın 13 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.2 % +12.8 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 20 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Vi vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Vi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vi kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 15 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 65.0 % | +12.8 | 20 | ||
| 55.5 % | +8.4 | 281 | ||
| 54.2 % | −0.5 | 212 | ||
| 53.4 % | +5.5 | 685 | ||
| 51.8 % | +1.7 | 1.157 | ||
| 51.7 % | ±0.0 | 120 | ||
| 51.5 % | +2.0 | 136 | ||
| 51.4 % | +3.5 | 921 | ||
| 51.4 % | −1.2 | 381 | ||
| 51.4 % | +0.8 | 183 | ||
| 51.1 % | +4.1 | 133 | ||
| 51.0 % | +0.6 | 1.027 | ||
| 50.9 % | −0.7 | 108 | ||
| 50.6 % | +2.0 | 1.415 | ||
| 50.3 % | +1.2 | 1.536 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 126 | ||
| 49.6 % | +1.3 | 133 | ||
| 49.3 % | +0.2 | 227 | ||
| 49.0 % | −0.4 | 514 | ||
| 48.9 % | +0.9 | 331 | ||
| 48.8 % | −0.2 | 482 | ||
| 48.6 % | +2.0 | 502 | ||
| 48.6 % | +1.0 | 245 | ||
| 48.4 % | −1.6 | 566 | ||
| 48.4 % | −0.1 | 345 | ||
| 48.3 % | +0.9 | 300 | ||
| 48.0 % | +0.8 | 431 | ||
| 47.9 % | −1.3 | 536 | ||
| 47.5 % | +0.1 | 467 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 693 | ||
| 47.1 % | −0.9 | 730 | ||
| 47.0 % | −1.5 | 1.422 | ||
| 46.7 % | −1.0 | 827 | ||
| 46.5 % | −0.4 | 1.000 | ||
| 46.5 % | −3.3 | 810 | ||
| 46.5 % | −2.2 | 493 | ||
| 45.3 % | −1.9 | 825 | ||
| 45.1 % | −1.6 | 1.990 | ||
| 45.1 % | −4.3 | 235 | ||
| 44.9 % | −2.9 | 570 | ||
| 44.7 % | −2.1 | 595 | ||
| 44.4 % | −2.4 | 1.121 | ||
| 43.9 % | −2.7 | 781 | ||
| 43.8 % | −9.5 | 128 | ||
| 41.9 % | −5.1 | 203 | ||
| 41.9 % | −4.2 | 186 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.