Pantheon vs Pyke
55.2 % 44.8 %
Pantheon, 650 maçın 359 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % +4.7 bekl. fark
Pyke vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Pyke karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Pyke kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 24 | ||
| 55.4 % | 56 | ||
| 38.6 % | 44 | ||
| 56.9 % | 58 | ||
| 52.9 % | 70 | ||
| 54.8 % | 166 | ||
| 62.3 % | 138 | ||
| 48.7 % | 39 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 64.5 % | 31 |
Yama 26.20: %51.7 · 383 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +5.4 | 127 | ||
| 59.5 % | +12.1 | 168 | ||
| 55.2 % | +4.7 | 650 | ||
| 52.3 % | +3.7 | 801 | ||
| 52.1 % | +3.7 | 514 | ||
| 52.1 % | +4.8 | 303 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 578 | ||
| 51.7 % | +3.1 | 362 | ||
| 51.4 % | −1.7 | 214 | ||
| 51.1 % | +1.8 | 133 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 218 | ||
| 49.8 % | +0.3 | 899 | ||
| 49.5 % | −1.3 | 111 | ||
| 49.4 % | +0.5 | 257 | ||
| 49.0 % | −0.7 | 308 | ||
| 48.9 % | −1.1 | 325 | ||
| 48.0 % | −0.2 | 175 | ||
| 47.7 % | +0.6 | 283 | ||
| 47.7 % | −2.0 | 281 | ||
| 47.6 % | −3.1 | 473 | ||
| 47.5 % | −0.3 | 236 | ||
| 47.3 % | −1.7 | 169 | ||
| 47.0 % | −2.1 | 300 | ||
| 46.8 % | −0.2 | 1.134 | ||
| 46.8 % | −1.9 | 812 | ||
| 46.3 % | −2.5 | 434 | ||
| 46.1 % | −4.5 | 141 | ||
| 46.0 % | −1.1 | 559 | ||
| 46.0 % | −2.3 | 467 | ||
| 45.9 % | −3.0 | 418 | ||
| 45.8 % | −2.2 | 485 | ||
| 45.6 % | −1.7 | 362 | ||
| 45.5 % | −1.8 | 154 | ||
| 44.8 % | −3.5 | 335 | ||
| 43.6 % | −3.5 | 645 | ||
| 43.2 % | −3.9 | 454 | ||
| 43.0 % | −3.5 | 100 | ||
| 39.8 % | −6.9 | 118 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.