Pantheon vs Taric
42.9 % 57.1 %
Pantheon, 198 maçın 85 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.1 % −3.2 bekl. fark
Taric vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Taric karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Taric kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 54.2 % | 48 | ||
| 42.9 % | 42 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %41.0 · 139 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.0 % | +8.3 | 100 | ||
| 55.3 % | +8.2 | 293 | ||
| 53.8 % | −0.9 | 221 | ||
| 53.1 % | +5.2 | 715 | ||
| 52.9 % | +3.4 | 140 | ||
| 51.9 % | +0.2 | 129 | ||
| 51.8 % | +1.7 | 1.207 | ||
| 51.5 % | −1.1 | 400 | ||
| 51.4 % | +4.4 | 138 | ||
| 51.3 % | −0.3 | 115 | ||
| 50.9 % | +3.0 | 958 | ||
| 50.8 % | +2.2 | 128 | ||
| 50.7 % | +2.1 | 1.487 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 1.082 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 1.612 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 190 | ||
| 49.4 % | +1.4 | 348 | ||
| 49.3 % | +1.0 | 140 | ||
| 49.0 % | −0.4 | 535 | ||
| 49.0 % | +1.6 | 308 | ||
| 48.8 % | +0.3 | 361 | ||
| 48.8 % | +1.2 | 258 | ||
| 48.7 % | +2.1 | 526 | ||
| 48.5 % | −0.5 | 511 | ||
| 48.5 % | −0.6 | 241 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 590 | ||
| 47.9 % | −1.3 | 562 | ||
| 47.6 % | +0.2 | 489 | ||
| 47.3 % | −2.5 | 840 | ||
| 47.3 % | −1.1 | 714 | ||
| 47.0 % | −1.0 | 766 | ||
| 46.7 % | −1.8 | 1.488 | ||
| 46.6 % | −0.6 | 459 | ||
| 46.3 % | −2.4 | 525 | ||
| 46.2 % | −1.5 | 861 | ||
| 45.9 % | −1.0 | 1.043 | ||
| 45.6 % | −1.6 | 855 | ||
| 45.4 % | −2.4 | 593 | ||
| 45.0 % | −1.7 | 2.094 | ||
| 44.8 % | −4.6 | 239 | ||
| 44.7 % | −2.1 | 619 | ||
| 44.5 % | −2.3 | 1.162 | ||
| 43.6 % | −9.7 | 133 | ||
| 43.5 % | −3.1 | 803 | ||
| 42.9 % | −3.2 | 198 | ||
| 41.3 % | −5.7 | 213 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.