Senna vs Taric
54.1 % 45.9 %
Senna, 133 maçın 72 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.9 % +6.2 bekl. fark
Taric vs SennaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Senna için Taric karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Taric kazanıyor50 %Senna kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 55.6 % | 36 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %60.2 · 83 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Senna için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.7 % | +7.3 | 478 | ||
| 54.7 % | +4.5 | 585 | ||
| 54.7 % | +4.2 | 296 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 626 | ||
| 54.1 % | +6.2 | 133 | ||
| 53.2 % | −2.6 | 126 | ||
| 52.7 % | +3.5 | 129 | ||
| 52.6 % | +2.9 | 601 | ||
| 52.5 % | +4.4 | 181 | ||
| 51.5 % | +1.4 | 1.482 | ||
| 51.4 % | +0.3 | 387 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 292 | ||
| 51.1 % | +0.7 | 270 | ||
| 50.6 % | +0.6 | 896 | ||
| 50.4 % | +1.7 | 701 | ||
| 50.2 % | +1.7 | 544 | ||
| 50.1 % | −1.8 | 563 | ||
| 49.9 % | +1.4 | 776 | ||
| 49.9 % | +1.4 | 341 | ||
| 49.8 % | +1.4 | 1.358 | ||
| 49.8 % | −1.3 | 506 | ||
| 49.7 % | −1.7 | 346 | ||
| 49.6 % | +0.8 | 371 | ||
| 49.5 % | −2.5 | 105 | ||
| 49.4 % | −2.7 | 741 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 750 | ||
| 48.7 % | −1.0 | 985 | ||
| 48.7 % | −2.0 | 191 | ||
| 48.2 % | −2.7 | 1.119 | ||
| 48.2 % | −2.2 | 326 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 873 | ||
| 47.5 % | −7.0 | 181 | ||
| 47.3 % | −4.1 | 332 | ||
| 47.2 % | −2.4 | 286 | ||
| 47.0 % | −3.3 | 677 | ||
| 46.5 % | −2.2 | 355 | ||
| 46.3 % | −5.9 | 121 | ||
| 35.6 % | −13.1 | 160 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.