Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Qiyana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Qiyana kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: 11 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.7 % | +7.5 | 191 | ||
| 59.4 % | +6.2 | 106 | ||
| 58.0 % | +5.8 | 112 | ||
| 57.1 % | +9.5 | 21 | ||
| 56.8 % | +5.9 | 185 | ||
| 56.6 % | +6.5 | 106 | ||
| 55.5 % | +3.3 | 137 | ||
| 55.4 % | +3.3 | 298 | ||
| 55.1 % | +4.5 | 593 | ||
| 55.0 % | +0.8 | 444 | ||
| 54.8 % | +1.5 | 661 | ||
| 52.9 % | +1.3 | 340 | ||
| 52.7 % | +0.7 | 357 | ||
| 52.6 % | −0.7 | 154 | ||
| 52.6 % | +2.1 | 133 | ||
| 52.4 % | +0.9 | 675 | ||
| 52.3 % | +2.0 | 153 | ||
| 52.2 % | +2.6 | 289 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 382 | ||
| 52.0 % | +1.6 | 300 | ||
| 51.8 % | +0.8 | 500 | ||
| 51.8 % | −0.3 | 255 | ||
| 51.5 % | +0.4 | 949 | ||
| 51.5 % | +0.4 | 658 | ||
| 51.5 % | +1.8 | 241 | ||
| 51.3 % | −0.9 | 600 | ||
| 51.3 % | +0.8 | 487 | ||
| 50.2 % | −1.7 | 241 | ||
| 50.1 % | −1.6 | 383 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 226 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 272 | ||
| 49.2 % | −0.9 | 524 | ||
| 49.0 % | −1.3 | 388 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 288 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 166 | ||
| 48.7 % | −2.0 | 234 | ||
| 48.5 % | −2.3 | 361 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 247 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 156 | ||
| 47.7 % | −3.9 | 241 | ||
| 47.3 % | −3.6 | 351 | ||
| 47.2 % | −2.3 | 475 | ||
| 46.9 % | −4.4 | 128 | ||
| 46.8 % | −3.9 | 404 | ||
| 46.2 % | −3.4 | 653 | ||
| 42.6 % | −7.4 | 235 | ||
| 42.5 % | −7.9 | 341 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.