Pantheon vs Kled
51.5 % 48.5 %
Pantheon, 103 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.6 % +0.9 bekl. fark
Kled vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Kled karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kled kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %50.0 · 56 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +8.1 | 116 | ||
| 57.8 % | +5.8 | 180 | ||
| 56.0 % | +4.5 | 391 | ||
| 55.9 % | +5.2 | 118 | ||
| 54.8 % | +4.2 | 199 | ||
| 54.4 % | +0.9 | 423 | ||
| 54.1 % | +3.2 | 305 | ||
| 54.0 % | −0.3 | 289 | ||
| 53.8 % | +2.4 | 426 | ||
| 53.3 % | +1.0 | 240 | ||
| 52.9 % | +1.2 | 626 | ||
| 52.8 % | +1.2 | 409 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 178 | ||
| 52.4 % | +1.1 | 267 | ||
| 52.0 % | +1.7 | 148 | ||
| 51.9 % | +0.1 | 210 | ||
| 51.8 % | −0.9 | 392 | ||
| 51.5 % | ±0.0 | 330 | ||
| 51.5 % | +0.9 | 103 | ||
| 51.4 % | +0.8 | 346 | ||
| 51.3 % | −0.4 | 160 | ||
| 51.0 % | −1.1 | 151 | ||
| 49.8 % | −1.6 | 227 | ||
| 49.6 % | −2.3 | 260 | ||
| 49.5 % | −0.8 | 109 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 176 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 112 | ||
| 49.0 % | −3.7 | 153 | ||
| 48.6 % | −2.2 | 251 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 297 | ||
| 48.1 % | −2.1 | 160 | ||
| 47.6 % | −2.7 | 246 | ||
| 47.4 % | −3.2 | 190 | ||
| 47.4 % | −3.3 | 137 | ||
| 46.8 % | −4.4 | 237 | ||
| 46.6 % | −3.4 | 427 | ||
| 44.1 % | −7.0 | 143 | ||
| 41.6 % | −9.7 | 221 | ||
| 38.9 % | −11.4 | 157 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.