Pantheon vs Ornn
53.0 % 47.0 %
Pantheon, 185 maçın 98 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +4.0 bekl. fark
Ornn vs PantheonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pantheon için Ornn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ornn kazanıyor50 %Pantheon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 47.8 % | 46 | ||
| 58.7 % | 63 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %52.9 · 102 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pantheon için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.5 % | +8.3 | 119 | ||
| 56.8 % | +4.8 | 185 | ||
| 56.3 % | +4.8 | 407 | ||
| 55.0 % | +4.3 | 120 | ||
| 54.9 % | +1.4 | 441 | ||
| 54.4 % | +3.8 | 206 | ||
| 54.0 % | +0.1 | 100 | ||
| 53.5 % | +2.1 | 439 | ||
| 53.5 % | +1.2 | 245 | ||
| 53.1 % | +1.5 | 422 | ||
| 53.0 % | +2.1 | 319 | ||
| 53.0 % | −1.3 | 302 | ||
| 53.0 % | +4.0 | 185 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 274 | ||
| 52.4 % | +0.9 | 340 | ||
| 52.1 % | +0.4 | 647 | ||
| 52.1 % | −0.6 | 409 | ||
| 51.6 % | −0.2 | 215 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 155 | ||
| 51.3 % | −0.8 | 158 | ||
| 51.2 % | −0.5 | 164 | ||
| 51.1 % | +0.5 | 352 | ||
| 50.9 % | +0.3 | 110 | ||
| 49.8 % | −2.1 | 265 | ||
| 49.5 % | −0.8 | 109 | ||
| 49.4 % | −1.4 | 265 | ||
| 49.4 % | −2.0 | 237 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 185 | ||
| 48.7 % | −0.8 | 115 | ||
| 48.6 % | −1.7 | 253 | ||
| 48.5 % | −2.1 | 194 | ||
| 48.5 % | −1.7 | 165 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 307 | ||
| 48.1 % | −4.6 | 158 | ||
| 47.1 % | −4.1 | 244 | ||
| 46.8 % | −3.9 | 139 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 441 | ||
| 43.5 % | −7.6 | 147 | ||
| 42.5 % | −8.8 | 233 | ||
| 39.6 % | −10.7 | 164 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.