Lucian vs Orianna
57.7 % 42.3 %
Lucian, 26 maçın 15 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.3 % +2.4 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 26 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Orianna vs LucianKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Orianna karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Orianna kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 16 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.7 % | +2.4 | 26 | ||
| 53.8 % | +6.3 | 195 | ||
| 53.7 % | +6.5 | 123 | ||
| 52.6 % | +4.8 | 304 | ||
| 52.4 % | +2.4 | 800 | ||
| 52.0 % | −0.6 | 4.693 | ||
| 51.7 % | +7.6 | 178 | ||
| 51.3 % | +3.4 | 1.854 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 1.124 | ||
| 50.5 % | +1.4 | 2.655 | ||
| 49.9 % | −1.3 | 1.035 | ||
| 49.6 % | +0.2 | 6.173 | ||
| 49.3 % | +0.7 | 138 | ||
| 49.1 % | +1.1 | 1.326 | ||
| 49.1 % | +2.8 | 393 | ||
| 49.0 % | −0.4 | 2.399 | ||
| 48.8 % | −0.1 | 4.673 | ||
| 48.8 % | −0.4 | 1.743 | ||
| 48.8 % | +2.0 | 815 | ||
| 48.8 % | +2.3 | 160 | ||
| 48.6 % | +1.0 | 4.403 | ||
| 48.6 % | −0.3 | 2.773 | ||
| 48.3 % | +1.1 | 2.126 | ||
| 48.2 % | +0.9 | 564 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 8.148 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 1.584 | ||
| 47.9 % | −0.4 | 1.519 | ||
| 47.8 % | +0.9 | 182 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 1.462 | ||
| 47.7 % | −3.0 | 310 | ||
| 47.6 % | −1.4 | 7.084 | ||
| 47.2 % | +0.5 | 830 | ||
| 47.1 % | +0.2 | 310 | ||
| 46.9 % | +0.3 | 6.155 | ||
| 46.7 % | ±0.0 | 274 | ||
| 46.3 % | +0.2 | 380 | ||
| 46.2 % | −0.4 | 225 | ||
| 46.0 % | −0.8 | 1.569 | ||
| 45.8 % | +0.3 | 325 | ||
| 45.3 % | −0.7 | 274 | ||
| 44.0 % | −2.0 | 293 | ||
| 43.6 % | −2.3 | 766 | ||
| 41.5 % | −5.9 | 195 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.