Lucian vs Jhin
49.5 % 50.5 %
Lucian, 2.297 maçın 1.136 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % +0.9 bekl. fark
Jhin vs LucianKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Jhin karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jhin kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 21 | ||
| 50.0 % | 48 | ||
| 45.9 % | 74 | ||
| 50.7 % | 140 | ||
| 49.1 % | 267 | ||
| 46.0 % | 670 | ||
| 50.8 % | 653 | ||
| 54.4 % | 195 | ||
| 57.3 % | 89 | ||
| 49.3 % | 140 |
Yama 26.20: %50.9 · 1.344 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +12.7 | 110 | ||
| 53.8 % | +4.9 | 861 | ||
| 53.0 % | +4.1 | 379 | ||
| 51.7 % | +4.5 | 644 | ||
| 51.4 % | −1.3 | 1.499 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 810 | ||
| 49.9 % | +1.3 | 1.746 | ||
| 49.7 % | +0.5 | 839 | ||
| 49.5 % | +0.9 | 2.297 | ||
| 49.2 % | +4.0 | 130 | ||
| 49.0 % | −0.5 | 257 | ||
| 49.0 % | +2.2 | 196 | ||
| 48.7 % | −0.4 | 1.981 | ||
| 48.4 % | +0.5 | 428 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 580 | ||
| 48.1 % | +1.9 | 108 | ||
| 48.0 % | +1.3 | 1.442 | ||
| 48.0 % | +1.3 | 686 | ||
| 48.0 % | +0.4 | 296 | ||
| 48.0 % | +3.2 | 100 | ||
| 47.9 % | −1.0 | 2.702 | ||
| 47.8 % | −3.3 | 343 | ||
| 47.5 % | +2.4 | 554 | ||
| 47.0 % | −1.4 | 521 | ||
| 46.3 % | ±0.0 | 2.055 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 484 | ||
| 45.7 % | +0.4 | 282 | ||
| 44.1 % | −4.8 | 485 | ||
| 43.2 % | −5.3 | 118 | ||
| 42.5 % | −2.5 | 120 | ||
| 42.0 % | −3.7 | 119 | ||
| 41.4 % | −3.9 | 232 | ||
| 36.4 % | −9.8 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.