Lucian vs Katarina
49.5 % 50.5 %
Lucian, 101 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.2 % +3.3 bekl. fark
Katarina vs LucianKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Katarina karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Katarina kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| 53.3 % | 30 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %50.8 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.8 % | +4.9 | 784 | ||
| 52.6 % | +5.4 | 599 | ||
| 52.1 % | +3.2 | 351 | ||
| 51.3 % | −1.4 | 1.358 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 1.594 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 230 | ||
| 49.7 % | +0.5 | 770 | ||
| 49.7 % | +1.1 | 724 | ||
| 49.5 % | +3.3 | 101 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 2.081 | ||
| 49.2 % | +4.0 | 120 | ||
| 49.1 % | +1.2 | 395 | ||
| 48.9 % | −0.2 | 1.784 | ||
| 48.9 % | +2.1 | 180 | ||
| 48.4 % | −0.5 | 2.434 | ||
| 48.2 % | +1.5 | 1.314 | ||
| 48.2 % | +0.6 | 272 | ||
| 47.9 % | −0.8 | 516 | ||
| 47.7 % | +1.0 | 621 | ||
| 47.3 % | +2.2 | 501 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 492 | ||
| 46.8 % | +0.5 | 1.866 | ||
| 46.4 % | −4.7 | 321 | ||
| 46.0 % | +0.7 | 252 | ||
| 45.3 % | −4.1 | 437 | ||
| 45.0 % | −3.5 | 109 | ||
| 44.6 % | −0.4 | 101 | ||
| 42.7 % | −6.2 | 429 | ||
| 42.1 % | −3.6 | 107 | ||
| 41.5 % | −3.8 | 207 | ||
| 36.2 % | −10.0 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.