Lucian vs Vel'Koz
49.2 % 50.8 %
Lucian, 124 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.9 % +2.3 bekl. fark
Vel'Koz vs LucianKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Vel'Koz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vel'Koz kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| 63.3 % | 30 | ||
| 54.1 % | 37 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %50.0 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +8.5 | 244 | ||
| 55.1 % | +7.8 | 158 | ||
| 53.0 % | +3.0 | 632 | ||
| 52.6 % | −0.2 | 3.792 | ||
| 51.7 % | +4.2 | 151 | ||
| 51.5 % | +3.9 | 1.506 | ||
| 51.4 % | +7.2 | 146 | ||
| 50.9 % | +0.9 | 895 | ||
| 50.8 % | +1.6 | 2.123 | ||
| 49.8 % | −1.7 | 829 | ||
| 49.5 % | +2.7 | 648 | ||
| 49.5 % | +2.2 | 459 | ||
| 49.4 % | +0.1 | 1.967 | ||
| 49.3 % | −0.1 | 4.957 | ||
| 49.2 % | +2.3 | 124 | ||
| 49.1 % | +3.1 | 318 | ||
| 48.8 % | +0.7 | 1.056 | ||
| 48.7 % | −0.2 | 3.921 | ||
| 48.5 % | −0.4 | 5.696 | ||
| 48.5 % | −0.8 | 103 | ||
| 48.4 % | +0.7 | 3.515 | ||
| 48.4 % | −0.6 | 2.173 | ||
| 48.2 % | −0.8 | 6.551 | ||
| 47.9 % | +1.4 | 652 | ||
| 47.8 % | +0.7 | 1.688 | ||
| 47.8 % | −3.0 | 245 | ||
| 47.4 % | −0.9 | 1.235 | ||
| 47.3 % | −2.1 | 1.178 | ||
| 47.3 % | +0.5 | 260 | ||
| 47.3 % | +1.8 | 256 | ||
| 47.0 % | −2.2 | 1.396 | ||
| 46.4 % | −2.7 | 1.247 | ||
| 46.1 % | −0.3 | 4.976 | ||
| 46.1 % | −0.6 | 1.264 | ||
| 46.1 % | −0.4 | 180 | ||
| 46.0 % | −0.4 | 224 | ||
| 45.7 % | −0.6 | 317 | ||
| 44.2 % | −1.8 | 240 | ||
| 43.4 % | −2.6 | 221 | ||
| 42.4 % | −3.5 | 573 | ||
| 41.5 % | −5.9 | 159 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.