Lucian vs Caitlyn
48.8 % 51.2 %
Lucian, 1.890 maçın 922 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % −0.3 bekl. fark
Caitlyn vs LucianKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Caitlyn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Caitlyn kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 26 | ||
| 48.1 % | 79 | ||
| 51.0 % | 104 | ||
| 53.0 % | 115 | ||
| 45.7 % | 232 | ||
| 46.2 % | 537 | ||
| 51.0 % | 494 | ||
| 60.6 % | 127 | ||
| 50.0 % | 68 | ||
| 40.7 % | 108 |
Yama 26.20: %49.5 · 1.037 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.0 % | +13.7 | 105 | ||
| 53.7 % | +4.8 | 821 | ||
| 52.6 % | +3.7 | 365 | ||
| 52.1 % | +4.9 | 624 | ||
| 51.6 % | −1.1 | 1.439 | ||
| 50.0 % | +4.8 | 126 | ||
| 49.9 % | +1.3 | 1.672 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 2.193 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 244 | ||
| 49.4 % | +0.2 | 807 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 778 | ||
| 49.2 % | +2.4 | 189 | ||
| 48.9 % | +1.0 | 411 | ||
| 48.8 % | −0.3 | 1.890 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 556 | ||
| 48.1 % | +1.4 | 655 | ||
| 48.1 % | +1.9 | 104 | ||
| 47.9 % | +1.2 | 1.390 | ||
| 47.7 % | −1.2 | 2.568 | ||
| 47.6 % | −3.5 | 336 | ||
| 47.6 % | ±0.0 | 286 | ||
| 47.2 % | +2.1 | 527 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 508 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 467 | ||
| 46.3 % | +1.0 | 270 | ||
| 46.1 % | −0.2 | 1.976 | ||
| 43.9 % | −4.6 | 114 | ||
| 43.7 % | −5.2 | 460 | ||
| 43.2 % | −1.8 | 111 | ||
| 42.5 % | −3.2 | 113 | ||
| 41.4 % | −3.9 | 220 | ||
| 35.8 % | −10.4 | 109 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.