Cho'Gath vs Aatrox
51.0 % 49.0 %
Cho'Gath, 204 maçın 104 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % −0.4 bekl. fark
Aatrox vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Aatrox karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aatrox kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 61.9 % | 42 | ||
| 50.8 % | 59 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 14 |
Yama 26.20: %53.1 · 113 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +6.9 | 251 | ||
| 58.2 % | +6.6 | 184 | ||
| 58.0 % | +3.5 | 176 | ||
| 57.3 % | +5.3 | 702 | ||
| 57.1 % | +0.7 | 161 | ||
| 56.9 % | +5.3 | 216 | ||
| 56.4 % | +2.8 | 298 | ||
| 56.4 % | +4.7 | 149 | ||
| 54.6 % | +0.6 | 831 | ||
| 54.6 % | +4.0 | 108 | ||
| 54.5 % | +2.5 | 1.071 | ||
| 54.5 % | +2.4 | 314 | ||
| 53.8 % | +3.7 | 890 | ||
| 53.6 % | +2.8 | 599 | ||
| 53.6 % | +2.6 | 289 | ||
| 53.5 % | +0.4 | 772 | ||
| 53.3 % | +0.2 | 165 | ||
| 52.9 % | +0.2 | 1.352 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 1.002 | ||
| 52.8 % | +1.1 | 951 | ||
| 52.8 % | +0.5 | 945 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 374 | ||
| 52.6 % | +0.3 | 2.748 | ||
| 52.6 % | +2.4 | 215 | ||
| 52.5 % | +1.0 | 1.835 | ||
| 52.4 % | +1.6 | 454 | ||
| 51.7 % | +1.4 | 580 | ||
| 51.7 % | +3.8 | 424 | ||
| 51.5 % | −0.8 | 1.282 | ||
| 51.4 % | +1.2 | 570 | ||
| 51.3 % | +1.8 | 1.538 | ||
| 51.3 % | −0.8 | 1.159 | ||
| 51.1 % | −0.7 | 378 | ||
| 51.0 % | −0.4 | 204 | ||
| 50.9 % | ±0.0 | 1.780 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 1.767 | ||
| 50.8 % | −1.4 | 413 | ||
| 50.7 % | −1.2 | 282 | ||
| 50.6 % | −3.4 | 492 | ||
| 50.5 % | −0.6 | 1.180 | ||
| 50.4 % | −0.9 | 752 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 131 | ||
| 50.3 % | −1.6 | 1.713 | ||
| 50.3 % | −1.6 | 197 | ||
| 50.2 % | −0.2 | 1.038 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 533 | ||
| 49.6 % | −0.1 | 276 | ||
| 49.4 % | −2.9 | 1.660 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 151 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 608 | ||
| 48.5 % | −2.4 | 518 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 564 | ||
| 47.7 % | −2.3 | 474 | ||
| 47.7 % | −3.9 | 237 | ||
| 47.3 % | −3.6 | 182 | ||
| 46.9 % | −2.5 | 552 | ||
| 46.9 % | −3.1 | 258 | ||
| 46.5 % | −3.7 | 1.298 | ||
| 46.5 % | −4.3 | 129 | ||
| 46.2 % | −4.0 | 316 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.