Cho'Gath vs Fizz
48.0 % 52.0 %
Cho'Gath, 125 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.8 % −2.8 bekl. fark
Fizz vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Fizz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Fizz kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 55.9 % | 34 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %53.5 · 71 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +7.7 | 244 | ||
| 58.0 % | +6.4 | 181 | ||
| 57.9 % | +3.4 | 171 | ||
| 57.7 % | +5.7 | 686 | ||
| 57.3 % | +3.7 | 293 | ||
| 56.3 % | +4.7 | 208 | ||
| 56.3 % | −0.1 | 158 | ||
| 55.8 % | +4.1 | 147 | ||
| 54.6 % | +4.0 | 108 | ||
| 54.4 % | +0.4 | 818 | ||
| 54.4 % | +2.3 | 305 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 1.055 | ||
| 54.0 % | +3.9 | 857 | ||
| 53.8 % | +3.0 | 586 | ||
| 53.7 % | +2.7 | 285 | ||
| 53.7 % | +0.6 | 164 | ||
| 53.3 % | +0.2 | 756 | ||
| 53.1 % | +2.4 | 978 | ||
| 53.0 % | +0.7 | 923 | ||
| 52.9 % | +2.7 | 210 | ||
| 52.7 % | +1.0 | 938 | ||
| 52.6 % | +0.3 | 2.677 | ||
| 52.6 % | −0.1 | 1.324 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 361 | ||
| 52.3 % | +0.8 | 1.791 | ||
| 51.9 % | +1.6 | 567 | ||
| 51.9 % | +1.1 | 445 | ||
| 51.8 % | +1.6 | 558 | ||
| 51.7 % | +2.2 | 1.494 | ||
| 51.7 % | −0.6 | 1.260 | ||
| 51.6 % | +3.7 | 415 | ||
| 51.6 % | −0.3 | 273 | ||
| 51.4 % | +0.5 | 1.731 | ||
| 51.1 % | −1.0 | 1.132 | ||
| 51.1 % | −0.7 | 374 | ||
| 50.8 % | −0.6 | 199 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 128 | ||
| 50.6 % | −1.3 | 1.681 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 1.011 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 733 | ||
| 50.5 % | −1.7 | 408 | ||
| 50.4 % | −1.2 | 1.727 | ||
| 50.0 % | −1.1 | 1.151 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 519 | ||
| 49.9 % | −4.1 | 477 | ||
| 49.5 % | −2.4 | 194 | ||
| 49.4 % | −1.5 | 174 | ||
| 49.3 % | −3.0 | 1.617 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 270 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 145 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 596 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 550 | ||
| 48.3 % | −3.3 | 230 | ||
| 48.0 % | −2.8 | 125 | ||
| 47.9 % | −3.0 | 507 | ||
| 47.5 % | −2.5 | 455 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 253 | ||
| 46.7 % | −2.7 | 540 | ||
| 46.3 % | −3.9 | 309 | ||
| 46.2 % | −4.0 | 1.263 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.