Cho'Gath vs Ambessa
49.3 % 50.7 %
Cho'Gath, 205 maçın 101 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.7 % −2.4 bekl. fark
Ambessa vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Ambessa karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ambessa kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 53.3 % | 45 | ||
| 50.0 % | 64 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %47.0 · 115 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.7 % | +6.1 | 104 | ||
| 57.4 % | +3.7 | 108 | ||
| 57.2 % | +6.3 | 159 | ||
| 56.8 % | +7.0 | 660 | ||
| 56.2 % | +4.6 | 226 | ||
| 55.9 % | +4.4 | 211 | ||
| 55.7 % | +3.2 | 384 | ||
| 55.5 % | +5.6 | 119 | ||
| 55.4 % | +5.8 | 437 | ||
| 54.5 % | +3.3 | 387 | ||
| 54.0 % | +0.7 | 302 | ||
| 53.3 % | +0.8 | 493 | ||
| 53.1 % | +3.8 | 160 | ||
| 52.9 % | +2.8 | 170 | ||
| 52.5 % | +2.1 | 122 | ||
| 52.3 % | +0.3 | 153 | ||
| 52.1 % | +2.0 | 192 | ||
| 52.1 % | +1.6 | 144 | ||
| 51.7 % | +1.3 | 230 | ||
| 51.6 % | +1.0 | 409 | ||
| 51.6 % | +1.5 | 312 | ||
| 51.5 % | +0.5 | 431 | ||
| 51.5 % | +0.1 | 410 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 187 | ||
| 50.5 % | ±0.0 | 196 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 514 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 135 | ||
| 50.1 % | −0.3 | 451 | ||
| 49.6 % | −2.2 | 139 | ||
| 49.4 % | −1.9 | 328 | ||
| 49.3 % | −2.4 | 205 | ||
| 48.5 % | −3.4 | 229 | ||
| 48.2 % | −5.9 | 195 | ||
| 48.2 % | −5.0 | 139 | ||
| 48.1 % | −3.2 | 541 | ||
| 48.1 % | −2.3 | 214 | ||
| 47.7 % | −4.4 | 354 | ||
| 46.9 % | −4.2 | 337 | ||
| 46.8 % | −2.0 | 297 | ||
| 46.8 % | −4.3 | 237 | ||
| 46.8 % | −5.4 | 156 | ||
| 46.4 % | −3.7 | 224 | ||
| 45.5 % | −5.0 | 246 | ||
| 45.2 % | −6.0 | 230 | ||
| 44.9 % | −6.6 | 653 | ||
| 43.5 % | −6.0 | 253 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.