Cho'Gath vs Nidalee
49.2 % 50.8 %
Cho'Gath, 423 maçın 208 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −1.0 bekl. fark
Nidalee vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Nidalee karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nidalee kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 54.2 % | 48 | ||
| 56.6 % | 106 | ||
| 45.3 % | 117 | ||
| 46.2 % | 52 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 44.4 % | 36 |
Yama 26.20: %48.9 · 229 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.8 % | +6.5 | 553 | ||
| 58.8 % | +6.6 | 194 | ||
| 57.4 % | +4.1 | 237 | ||
| 57.4 % | +5.4 | 148 | ||
| 57.2 % | +2.0 | 145 | ||
| 57.1 % | +5.7 | 112 | ||
| 55.2 % | +1.4 | 668 | ||
| 55.1 % | +2.5 | 138 | ||
| 55.0 % | +3.2 | 171 | ||
| 54.7 % | +3.2 | 773 | ||
| 54.3 % | −2.5 | 129 | ||
| 54.2 % | +4.0 | 707 | ||
| 54.0 % | +2.2 | 861 | ||
| 53.7 % | +0.5 | 1.075 | ||
| 53.6 % | +2.6 | 470 | ||
| 53.6 % | +2.1 | 233 | ||
| 53.3 % | +2.5 | 169 | ||
| 52.9 % | +1.1 | 223 | ||
| 52.6 % | +1.8 | 1.385 | ||
| 52.5 % | +1.0 | 162 | ||
| 52.4 % | −0.4 | 614 | ||
| 52.3 % | +1.5 | 281 | ||
| 52.3 % | +0.7 | 237 | ||
| 52.1 % | +0.7 | 756 | ||
| 52.0 % | −0.6 | 725 | ||
| 51.8 % | +2.2 | 1.218 | ||
| 51.7 % | +0.5 | 151 | ||
| 51.6 % | −0.8 | 2.130 | ||
| 51.5 % | +1.2 | 458 | ||
| 51.5 % | −0.8 | 295 | ||
| 51.4 % | +0.6 | 354 | ||
| 51.4 % | +3.1 | 325 | ||
| 51.2 % | −1.0 | 1.005 | ||
| 51.2 % | −0.8 | 906 | ||
| 51.1 % | −0.6 | 1.418 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 826 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 588 | ||
| 50.9 % | +0.6 | 448 | ||
| 50.8 % | −1.2 | 1.411 | ||
| 50.3 % | −1.8 | 1.344 | ||
| 50.2 % | −1.0 | 932 | ||
| 49.9 % | −4.1 | 377 | ||
| 49.9 % | −2.7 | 341 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 423 | ||
| 49.2 % | −2.9 | 181 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 379 | ||
| 48.9 % | −3.7 | 1.297 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 473 | ||
| 48.2 % | −2.0 | 247 | ||
| 48.2 % | −2.3 | 137 | ||
| 48.0 % | −2.1 | 229 | ||
| 47.7 % | −1.9 | 434 | ||
| 47.5 % | −2.1 | 427 | ||
| 47.4 % | −3.6 | 416 | ||
| 46.4 % | −3.9 | 1.026 | ||
| 46.4 % | −2.0 | 110 | ||
| 44.7 % | −4.8 | 199 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.