Cho'Gath vs Taliyah
48.1 % 51.9 %
Cho'Gath, 133 maçın 64 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % −0.9 bekl. fark
Taliyah vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Taliyah karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Taliyah kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 44.7 % | 38 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %51.4 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.6 % | +8.5 | 231 | ||
| 59.4 % | +7.8 | 170 | ||
| 58.4 % | +6.4 | 627 | ||
| 57.9 % | +3.4 | 159 | ||
| 57.1 % | +5.4 | 140 | ||
| 56.6 % | +3.0 | 279 | ||
| 55.4 % | −1.0 | 148 | ||
| 55.4 % | +4.8 | 101 | ||
| 54.9 % | +3.3 | 193 | ||
| 54.7 % | +0.7 | 761 | ||
| 54.4 % | +2.4 | 965 | ||
| 54.3 % | +2.2 | 280 | ||
| 54.1 % | +4.0 | 797 | ||
| 53.9 % | +0.8 | 152 | ||
| 53.5 % | +2.8 | 901 | ||
| 53.5 % | +2.7 | 538 | ||
| 53.3 % | +0.2 | 704 | ||
| 53.0 % | +0.3 | 1.230 | ||
| 52.8 % | +1.8 | 265 | ||
| 52.7 % | +4.8 | 383 | ||
| 52.4 % | +0.5 | 254 | ||
| 52.3 % | +0.6 | 860 | ||
| 52.2 % | −0.1 | 2.468 | ||
| 52.1 % | −0.2 | 846 | ||
| 52.0 % | +1.1 | 1.609 | ||
| 51.9 % | +1.7 | 514 | ||
| 51.9 % | +0.5 | 187 | ||
| 51.8 % | +1.0 | 409 | ||
| 51.7 % | −0.1 | 344 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 1.655 | ||
| 51.6 % | +1.4 | 192 | ||
| 51.4 % | +1.9 | 1.384 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 524 | ||
| 51.1 % | −0.1 | 331 | ||
| 51.0 % | −1.3 | 1.152 | ||
| 50.9 % | −1.2 | 1.044 | ||
| 50.6 % | −1.3 | 1.557 | ||
| 50.5 % | −1.1 | 1.593 | ||
| 50.3 % | −0.8 | 1.057 | ||
| 50.3 % | −0.6 | 155 | ||
| 50.0 % | −2.2 | 376 | ||
| 49.9 % | −1.4 | 681 | ||
| 49.8 % | −0.6 | 939 | ||
| 49.7 % | −2.2 | 181 | ||
| 49.4 % | −4.6 | 435 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 493 | ||
| 49.0 % | −3.3 | 1.488 | ||
| 48.7 % | −2.0 | 115 | ||
| 48.4 % | −3.2 | 548 | ||
| 48.4 % | −2.5 | 469 | ||
| 48.3 % | −3.3 | 211 | ||
| 48.2 % | −1.4 | 500 | ||
| 48.1 % | −1.9 | 416 | ||
| 48.1 % | −1.6 | 258 | ||
| 48.1 % | −0.9 | 133 | ||
| 47.1 % | −3.1 | 293 | ||
| 46.3 % | −3.9 | 1.169 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 499 | ||
| 46.0 % | −4.0 | 235 | ||
| 45.2 % | −5.6 | 115 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.