Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aatrox için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Aatrox kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| 48.4 % | 31 | ||
| 59.0 % | 39 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %36.1 · 61 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aatrox için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.2 % | +7.1 | 165 | ||
| 55.3 % | +4.6 | 199 | ||
| 54.3 % | +2.6 | 105 | ||
| 52.6 % | +3.9 | 489 | ||
| 52.5 % | +4.2 | 297 | ||
| 52.4 % | +3.0 | 1.138 | ||
| 52.3 % | +2.1 | 999 | ||
| 52.3 % | +3.0 | 153 | ||
| 52.2 % | +3.3 | 763 | ||
| 52.2 % | +2.9 | 134 | ||
| 52.1 % | +1.5 | 495 | ||
| 52.0 % | +3.2 | 102 | ||
| 51.8 % | ±0.0 | 1.640 | ||
| 51.6 % | +2.6 | 353 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 866 | ||
| 51.3 % | +3.2 | 707 | ||
| 51.3 % | +3.0 | 372 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 1.630 | ||
| 51.1 % | −1.6 | 933 | ||
| 51.1 % | +0.5 | 133 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 300 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 451 | ||
| 50.8 % | −0.9 | 311 | ||
| 50.7 % | +1.6 | 1.476 | ||
| 50.6 % | +1.1 | 1.503 | ||
| 50.5 % | +1.3 | 1.388 | ||
| 50.4 % | +2.2 | 643 | ||
| 50.3 % | +1.7 | 684 | ||
| 50.3 % | −2.2 | 163 | ||
| 50.2 % | +3.0 | 638 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 707 | ||
| 50.0 % | +2.0 | 1.037 | ||
| 50.0 % | −0.5 | 1.003 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 538 | ||
| 50.0 % | −3.1 | 102 | ||
| 49.9 % | −1.9 | 361 | ||
| 49.8 % | +0.2 | 1.155 | ||
| 49.8 % | +1.3 | 633 | ||
| 49.8 % | −0.9 | 432 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 1.511 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 2.434 | ||
| 48.9 % | −0.2 | 497 | ||
| 48.2 % | −0.7 | 767 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 755 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 1.272 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 591 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 101 | ||
| 47.0 % | −1.5 | 802 | ||
| 46.9 % | −1.2 | 1.545 | ||
| 46.9 % | +0.8 | 113 | ||
| 46.5 % | −2.3 | 1.274 | ||
| 46.1 % | −4.3 | 621 | ||
| 46.0 % | −4.1 | 285 | ||
| 45.7 % | −3.1 | 385 | ||
| 45.4 % | −3.9 | 1.288 | ||
| 45.4 % | −3.2 | 315 | ||
| 44.9 % | −4.9 | 379 | ||
| 44.3 % | −4.8 | 183 | ||
| 42.7 % | −5.1 | 517 | ||
| 40.5 % | −7.0 | 153 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.