Aatrox vs Evelynn
47.1 % 52.9 %
Aatrox, 102 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.9 % −2.8 bekl. fark
Evelynn vs AatroxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aatrox için Evelynn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Evelynn kazanıyor50 %Aatrox kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %48.6 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aatrox için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.5 % | +7.7 | 157 | ||
| 56.8 % | +4.7 | 222 | ||
| 55.3 % | +5.5 | 114 | ||
| 54.9 % | +1.6 | 257 | ||
| 54.8 % | +3.2 | 210 | ||
| 54.1 % | +3.2 | 362 | ||
| 53.0 % | +1.5 | 334 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 222 | ||
| 52.3 % | +2.9 | 218 | ||
| 52.2 % | +1.1 | 504 | ||
| 52.0 % | +3.1 | 250 | ||
| 51.9 % | +0.1 | 720 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 118 | ||
| 51.2 % | ±0.0 | 127 | ||
| 51.0 % | +1.7 | 294 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 374 | ||
| 50.4 % | +1.2 | 139 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 187 | ||
| 49.7 % | −1.0 | 431 | ||
| 49.7 % | −1.7 | 344 | ||
| 49.3 % | −2.4 | 383 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 274 | ||
| 48.8 % | −0.3 | 412 | ||
| 48.8 % | −1.7 | 322 | ||
| 48.7 % | −0.4 | 113 | ||
| 48.4 % | −1.5 | 349 | ||
| 48.3 % | −3.0 | 493 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 135 | ||
| 47.3 % | −3.9 | 146 | ||
| 47.1 % | −2.8 | 102 | ||
| 47.0 % | −2.4 | 264 | ||
| 46.5 % | −5.4 | 202 | ||
| 46.5 % | −3.8 | 114 | ||
| 45.4 % | −4.2 | 141 | ||
| 44.9 % | −3.5 | 394 | ||
| 44.2 % | −4.8 | 104 | ||
| 43.2 % | −5.8 | 155 | ||
| 42.1 % | −7.6 | 152 | ||
| 41.1 % | −6.3 | 107 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.