Aatrox vs Tahm Kench
55.9 % 44.1 %
Aatrox, 118 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +6.9 bekl. fark
Tahm Kench vs AatroxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aatrox için Tahm Kench karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tahm Kench kazanıyor50 %Aatrox kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 52.3 % | 44 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %51.6 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aatrox için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +12.0 | 112 | ||
| 56.1 % | +6.6 | 280 | ||
| 55.9 % | +6.9 | 118 | ||
| 53.9 % | +5.7 | 267 | ||
| 53.6 % | +4.7 | 181 | ||
| 53.3 % | +3.3 | 529 | ||
| 52.8 % | +2.9 | 417 | ||
| 52.5 % | +2.9 | 324 | ||
| 52.4 % | −0.9 | 349 | ||
| 52.4 % | +1.9 | 166 | ||
| 51.8 % | +1.9 | 398 | ||
| 51.8 % | +3.3 | 139 | ||
| 51.6 % | +1.8 | 409 | ||
| 51.5 % | +1.0 | 336 | ||
| 51.5 % | +1.4 | 194 | ||
| 51.2 % | −1.1 | 568 | ||
| 50.9 % | +1.8 | 167 | ||
| 50.5 % | −0.4 | 105 | ||
| 50.4 % | +0.8 | 520 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 496 | ||
| 49.9 % | +2.0 | 397 | ||
| 49.4 % | +0.5 | 484 | ||
| 49.1 % | −1.4 | 550 | ||
| 49.1 % | +0.1 | 169 | ||
| 49.0 % | −0.9 | 143 | ||
| 48.9 % | +1.1 | 223 | ||
| 48.8 % | −3.8 | 127 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 793 | ||
| 48.0 % | −2.3 | 246 | ||
| 47.8 % | −1.0 | 452 | ||
| 47.8 % | −1.4 | 201 | ||
| 47.4 % | −1.4 | 234 | ||
| 47.3 % | −1.5 | 226 | ||
| 47.2 % | −4.2 | 197 | ||
| 47.0 % | −2.1 | 394 | ||
| 47.0 % | −2.7 | 264 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 255 | ||
| 46.5 % | −2.0 | 548 | ||
| 46.5 % | −2.4 | 269 | ||
| 45.3 % | −3.5 | 137 | ||
| 45.0 % | −4.7 | 476 | ||
| 45.0 % | −5.3 | 120 | ||
| 43.5 % | −6.3 | 108 | ||
| 42.7 % | −4.6 | 211 | ||
| 42.2 % | −7.6 | 147 | ||
| 41.6 % | −6.7 | 178 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.