Yone vs Zac
47.0 % 53.0 %
Yone, 100 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.9 % +1.1 bekl. fark
Zac vs YoneKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yone için Zac karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zac kazanıyor50 %Yone kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %44.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yone için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.1 % | +6.9 | 347 | ||
| 56.0 % | +5.9 | 275 | ||
| 55.2 % | +4.2 | 701 | ||
| 54.6 % | +5.0 | 758 | ||
| 54.6 % | +6.1 | 698 | ||
| 54.4 % | +1.8 | 815 | ||
| 53.9 % | +1.4 | 152 | ||
| 52.5 % | +4.1 | 181 | ||
| 52.4 % | +3.4 | 424 | ||
| 52.3 % | −2.2 | 155 | ||
| 52.2 % | +2.8 | 580 | ||
| 52.1 % | +4.1 | 146 | ||
| 51.8 % | +1.7 | 979 | ||
| 51.8 % | +3.2 | 415 | ||
| 51.8 % | +0.1 | 257 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 1.102 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 1.216 | ||
| 51.1 % | +0.1 | 1.245 | ||
| 51.0 % | +2.9 | 764 | ||
| 50.9 % | +0.4 | 409 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 112 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 1.582 | ||
| 50.6 % | +2.0 | 551 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 360 | ||
| 50.5 % | +1.0 | 313 | ||
| 50.4 % | +0.4 | 623 | ||
| 50.3 % | +2.7 | 173 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 1.351 | ||
| 50.0 % | −2.7 | 146 | ||
| 49.8 % | +0.7 | 867 | ||
| 49.8 % | +1.8 | 627 | ||
| 49.8 % | +2.0 | 454 | ||
| 49.7 % | +1.4 | 763 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 567 | ||
| 49.6 % | +0.6 | 466 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 162 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 158 | ||
| 49.1 % | +0.8 | 1.627 | ||
| 49.0 % | +0.1 | 463 | ||
| 49.0 % | +0.1 | 290 | ||
| 49.0 % | −0.2 | 100 | ||
| 48.9 % | −0.3 | 1.148 | ||
| 48.8 % | +1.5 | 744 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 760 | ||
| 48.6 % | −0.4 | 381 | ||
| 48.4 % | −2.2 | 799 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 141 | ||
| 48.0 % | −2.3 | 862 | ||
| 47.9 % | −1.9 | 1.526 | ||
| 47.9 % | −2.8 | 280 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 769 | ||
| 47.6 % | −2.1 | 1.546 | ||
| 47.3 % | −1.6 | 766 | ||
| 47.1 % | −2.4 | 1.044 | ||
| 47.0 % | +1.1 | 100 | ||
| 46.9 % | −2.1 | 309 | ||
| 46.6 % | −3.1 | 923 | ||
| 46.6 % | −2.0 | 532 | ||
| 46.5 % | −2.1 | 948 | ||
| 45.8 % | −2.2 | 201 | ||
| 43.4 % | −5.0 | 122 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.